Boureanu are grija de cariera Ramonei Gabor prin cluburi [1]

Autor: Catalin Dumitrescu

Sora Monicai Gabor, Ramona, este o fata careia ii place viata, ii plac petrecerile, high-life-ul dambovitean, din Dubai, SUA, sau, la nevoie, chiar din Mamaia cea cu vino-ncoa

. Cristi Boureanu, pe de alta parte, este un gentilom cu inima larga, saritor, gata sa-si ajute aproapele. Cand n-o ia pe carca?

Boureanu, Ramona Gabor si un posibil sponsor de Mamaia

Scriam, in ziarul de luni, ca, la unii oameni, vinul inlocuieste cu succes steroizii. Adica umfla muschii. Virtual, da-i umfla. Cel putin lui Cristi Boureanu, care, aflat intr-un renumit club din Mamaia, a incasat o corectie de la un trib de bucatari pusi pe harta. Inainte de asta, insa, fostul deputat a fost vazut cum ii face lipeala Ramonei Gabor cu un comesean de-al ambilor, un tip cu alura de afacerist serios, spre 40 de anisori. N-avem de unde sti ce s-a vorbit atunci, dar e de banuit ca afaceristul avea de propus ceva Ramonei, un job, probabil. Poate sa faca imagine pentru vreun hotel sau club, poate o prezentare, nu stim, sunt N variante. Oricum, daca s-a bagat Boureanu pe fir, trebuie sa fie o afacere serioasa, din care si el isi trage un ce profit. Un comision, asa cum se face de dupa ?89 incoace. Si in clinchet dulce de pahare, toate se fac mai spor, merg ca unse.

Cariera Ramonei Gabor este de notorietate si pe Litoral

Din nefericire, muschii lui Cristi au devenit neincapatori in camasa sa slim-fit, s-a intromisionat in bucatarie si a fost batucit profesional, ca pentru un snitel de haute cuisine. Ceea ce a intrerupt si discutia Ramona-afacerist. S-a stricat atmosfera cum se spune, dar probabil, deja numerele de telefon fusesera schimbate, e-mailurile notate, Facebook-ul consultat. Totusi, intalnirea din Mamaia ne spune ca Ramona va mai sta o vreme, vara aceasta, pe Litoral, pentru ca se gasesc oportunitati si aici, nu numai in lumea seicilor si emirilor din fabulosul Dubai.

Data publicării: 05 Aug 2015 - 05:42

Link știre   [1] https://fundatia-aleg.ro/index.php?name=News&file=article&sid=48855&titlu=Boureanu_are_grija_de_cariera_Ramonei_Gabor_prin_cluburi