CARE PE CARE - Camera Deputaţilor

(41092 cuvinte în acest text)
(8968 afişări)  Tipărire
<table BORDER CELLSPACING="2" BORDERCOLOR="#000000" width="887">  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Alba

1 Komáromi Attila Sándor Covaciu Cosmin Adrian SIMA DOMNICA MONICA

MOCAN ANGELICA ELISABETA

POTOR CĂLIN

2 Kiss Simon Lóránd Mărginean Teodor Florin COVACIU NICOLAE

JIDVEIAN OVIDIU VIOREL

NEGRUŢ CLEMENT

3 Gönczi István Atanasiu Teodor VARMAGA VOICHIŢA

CUTEAN VASILE EMILIAN

BARDAN CORNEL ŞTEFAN

4 Sipos Mihály Popa Nicolae BUZEA CRISTIAN VALERIU

COCLICI RADU EUGENIU

BADEA OANA IULIA

5 Kopenetz Lóránd Márton Furdui - Iancu Nicolae CRIŞAN EMIL

PAŞCA DUMITRU GHEORGHE

OLAR CORNELIU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Arad

1 Pénzes Gyula Dekany Alexandru - Tiberiu FLORINCUŢA ALEXANDRINA

UNGUREANU V. VASILE IOAN DĂNUŢ

RIVIŞ-TIPEI LUCIAN

2 Tóth Csaba Drăgan Gheorghe CREŢ NICOARĂ

BIRIŞ IOAN

GHICEVICI CLAUDIA

3 Király András Ifrim - Chen Mircea RAUŢ PAVEL

VODICEAN IOAN

NIŢU ADRIAN HENOREL

4 Búza Gábor Calimente Mihăiţă MOZA MARIOARA IOANA

ARDELEAN LIA

MATULA IOSIF

5 Albert László Stragea Cristian - Dimitrie NEGRILA IULIAN

LUCA CIPRIAN FLORIN

FEIEŞ GHEORGHE-PETRU

6 Sípos György Fîciu Aniela - Gabriela NEAMT VALENTIN

LAZĂR IOSIP MARIUS VICENŢIO

GONDOR MARIUS-SORIN

7 Faragó Péter Grada Florin  HERBEI MARIUS HOREA

IUCINU ANDREI

CIONCA-ARGHIR IUSTIN-MARINEL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Arges

1 Babos Aranka Banzea Gheorghe ILIE MINODORA

MARIN GHEORGHE

BUTA SORIN GHEORGHE

2 Babos Csaba Miuţescu Gheorghe - Adrian SCĂRLĂTESCU FLORIN

DRĂGHICI MIRCEA GHEORGHE

LAZĂR LIVIU ADRIAN

3 Juhász Róbert-Dávid Brăslaşu Mihai BADEA MARIN

BURNEI ION

IORDAN CONSTANTIN

4 Kofity Zoltán Crişan Daniel - Marius NEGUŞ ION

MÂNZÂNĂ ION

PANDELE SORIN ANDI

5 Lukács Lajos Catrina Constantin  ZAMFIRESCU DAN DUMITRU

GEORGESCU FILIP

CĂTĂNEA ALEXANDRU

6 Wagner Wilhelm Jinga Valerian MIHĂESCU IULIAN

VASILICĂ RADU COSTIN

DAVIDESCU GHEORGHE

7 Szombati Károly Postelnicescu Marius - Dorel ROTARU GHEORGHE

NICULESCU DUVĂZ BOGDAN

CORBU IULIAN

8 Széll Lőrincz Gerea Andrei - Dominic FULGA MARIAN

GINGĂRAŞ GEORGIU

CIOCĂNEL ŞTEFAN ROMEO

9 Bodor Lóránd Nicolescu Theodor - Cătălin PASCU ELENA

PANDELICĂ MARCEL BOGDAN

BOUREANU CRISTIAN ALEXANDRU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Bacau

1 Istók Angela Chiuariu Tudor - Alexandru ARVINTE CODRUŢA-CLAUDIA

ZAHARIA SVETLANA GABRIELA

DRĂGĂNUŢĂ CONSTANTIN

2 Gidró Tünde Lefter Ioan Silviu BÎLIŞ ION-IUSTIN

CLIVETI MINODORA

POPESCU ADRIAN

3 Jánosi Dalma Palăr Ionel  NICOLAU CONSTANTIN-RADU

DUNAVĂ COSTEL-NECULAI

LUNGU TUDORIŢA

4 Róka Szilvia Dogaru Gheorghe Silvestru  PIRCĂU GHEORGHE

ANTOCHI GHEORGHE

OLARU NECULAI

5 Istoc Gheorghe Banu Mihai  CRIHAN MARIUS

VINTILĂ CRISTIAN

MIROŞEANU LIVIU ALEXANDRU

6 Balázs Barna Danciu Petru - Marius HANGANU NICU

BERECZKI ENDRE

VREME VALERIAN

7 Nistor Demeter Cojocaru Ovidiu Relu POTOROACĂ ŞTEFAN

AVRAM CONSTANTIN

GHERASIM VASILE

8 Nagy Galaci Hajnal Stoica Elena  LASLĂU IOSIF

IANCU IULIAN

CUCUIAN CRISTIAN

9   Pricope Corneliu  GROZAVU IOAN

HREBENCIUC VIOREL

COANDĂ GHEORGHE BEBE

10 Sarka Felicia Cojocaru Cristian  TOMA DUMITRU

VLASE PETRU GABRIEL

MELINTE DOINA OFELIA  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Bihor

1 Derzsi Ákos Sas Marcel Emil Iuhas Lucian-Anton

DOCA GEORGE OVIDIU

ILE CRISTIAN

2 Lakatos Péter Negrean Daniel Dumitru Petruţ Laura-Felicia

BOGDAN FLORIN EMIL

HODIŞAN NICOLAE

3 Hasas János Varga Lucia Ana Marinescu Mariana-Mihaela

FERICIAN TEODOR

MOTOCA SORIN

4 Ferkő Jenő Jolţa Nicolae  Gîrba Vasile

IUHAS VIOREL

BRUCHENTAL POP IONELA

5 Pásztor Gabriella Vlaş Claudia Sorina Popuş Florian-Mircea

BAR MIHAI

SEREMI ŞTEFAN

6 Szíjjártó Zoltán Boeriu Valeriu Victor Baciu Gheorghe

ROMAN IOAN SORIN

SÂRB GHEORGHE

7 Kállai László Levente Dan Octavian  Pantea Florian

DRĂGHICI SONIA MARIA

MATEI MIRCEA

8 Pető Csilla Hellvig Eduard Raul Demeter Alexandru

POP MARIA LIA

BRADU MIRCEA

9 Csuzi István Mălan Mircea  Vac Mircea-Teofil

POP CLAUDIU ADRIAN

BOT OCTAVIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Bistrita Nasaud

1 Szilágyi Zsolt Turc Ioan  BOŞCA GRIGORE

MOLDOVAN ADRIAN VASILE

BOTIŞ IOAN-NELU

2 Székely Emese Deneş Ioan CUPŞA-KISELEFF MIRCEA

MOLDOVAN EMIL RADU

MARC VASILE

3 Décsei Attila Popescu Grigore - Dorin CRIŞAN GHEORGHE

NICOLAE STAN IUGA

OLTEAN IOAN

4 Antal Attila Ţintean Ioan RUS IOAN-AUREL

PARASCA CRISTIAN CONSTANTIN

ANDREICA IOAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Botosani

1 Balog Előd Rebenciuc Neculai APETREI VALERIU

DĂNUŢĂ MIRCEA

DRĂGUŞ RADU CĂTĂLIN

2 Tóth Vizér László Axinte Mihai  HUŢUL FLORIN

DOLINEASCHI ANDREI

HUŢULEAC RODICA

3 Ilonczai Zsombor Ţurcanu Florin BABAN ŞTEFAN

POPA PAUL

ACHIŢEI VASILE CRISTIAN

4 Csajkos Szabolcs Iavorenciuc Gheorghe CURILIUC VASILE

DREŢCANU DOINA MICŞUNICA

IACOB STRUGARU STELICĂ

5 Kovács Mónika Ciubotaru Gheorghe NIŢURĂ EUGEN-FLORIN

MACALEŢI COSTICĂ

IONESCU CIPRIAN PAUL

6 Magyar Lóránd Buceceanu Dinu  POPESCU FLORIN-RADU

CONŢAC LIVIU CONSTANTIN

BUHĂIANU OBUF CĂTĂLIN OVIDIU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Brasov

1 Markó Attila-Gábor Gabor Gheorghe ALBULESCU LIDIA-VERONICA

BĂRBUŢI IOAN

DRĂGHICI GABRIEL - CRISTIAN

2 Tóth Sándor Maxim Adrian  MOAŞA PETRU

NIŢĂ CONSTANTIN

CISMARU IVAN

3 Epureanu Ion Donţu Mihai Aurel ORMENIŞAN GRIGORE-ALEXA

ADAM IOAN

DANU AURELIAN - LEONARD

4 Imre Stefan Puchianu Ioan Dumitru  ZAVASTIN CRINIŞOR

TIŢA NICOLESCU GABRIEL

GONŢEA ION

5 Kovács Attila Pescaru Onelia Nicoleta COSTIN OVIDIU-MARCEL

DUGULEANĂ CONSTANTIN

ANDRONACHE GABRIEL

6 Farkas Anna-Lili Neculoiu Marius LUNGU RODICA

GRIGORESCU OVIDIU DAN

BRAGA HORAŢIU - FLORENTIN

7 Nádudvary György Gusztáv Jenő Crăciun Dragoş Romulus STĂNESCU CRISTIAN

MOHACI MIHAI

POSTOLACHI FLORIN

8 Ambrus Carol Rusu Ovidiu MÎNZALĂ ION

BUKŞA IOAN SORIN

IALOMIŢIANU GHEORGHE  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Braila

1 Porcsalmi Bálint Tuşa Adriana - Diana Dencu Anghel

BARTOŞ DANIELA

CÎRLIGEA FLORIN EUGEN

2 Szilágyi Róbert Văsioiu Horia Moisescu George

DAMIAN DORU

BĂDĂLAN EUGEN

3 Szénégető Attila Datcu Vasile Constanda Mircea

BALCAN VIOREL

POTEC GRIGORE

4 Szabó Tamás Dan Ionel Ionescu Smaranda-Eugenia

TUDOSE MIHAI

CIOCHINĂ GABRIEL VASILE ŞTEFAN

5 Gyárfás Zsuzsánna Sterian Ion Turtoi Costel-Dorinel

RIZEA CRISTIAN

ZOTOI NECULAI  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Buzau

1 Demeter Ferenc Scutaru Adrian - George   

NEAGU PETRE EMANOIL

MOCANU LIVIU MIHAI

2 Gáj Nándor Chioveanu Robert - Viorel  

MOCANU ADRIAN

BEGANU PAUL

3 Grüman Róbert-Csongor Holban Titi  

UNGUREANU VALERIU ALEXANDRU

MANOLESCU CECILIA

4 Antal Gabriel Mihai Tudor Mariana - Carmen  

BORZEA STELIAN

ALECU VALERIU

5 Orbán Miklós Predoiu Marian - Cătălin  

GHIVECIU MARIAN

IORDACHE GRATIELA DENISA

6 Tischler Ferenc Ionescu Constantin  

MOLDOVAN CARMEN

BURDUCEA ADRIAN

7 Para János Szabolcs Podeanu Aurelian  

LAZĂR IULIAN SORIN

PREDA CEZAR-FLORIN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Caras Severin

1 Rácz Virág Vilma Irimia Horia - Ion IRIZA MARIUS

CHISĂLIŢĂ IOAN NARCIS

RĂDOI OVIDIU

2 Makay Botond Strejariu Filip - Petru PEIA ION

DAMIAN ROMULUS MARIUS

HOGEA GHEORGHE

3 Seres Adélia Tabugan Ion BORCHESCU IOSIF

MUSTĂCILĂ ILIE

ION IOAN

4 Veres Ferenc Georgevici Iulian LUCIC VALERIA

ŢUNDREA IOAN

RUSU VALENTIN

5 Vígh Irén Vatzulik Boris DĂNILĂ TRAIAN

MOCIOALCĂ ION

ANCULIA ROMICĂ PAVEL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Calarasi

1 Marc Adrian Nicolăescu Gheorghe - Eugen  Florea Spirea

DRĂGAN MARIAN

DINULESCU MARIAN

2 Martin Kinga Şerban Jenel  Novac Ştefan

DAMIAN IOAN

TUDOR CONSTANTIN

3 Boros Andrea Motreanu Dan - Ştefan Dorobanţu Cristina-Ştefania

ALEXE ADELA

ILIUTA VASILE

4 Nagy Szabolcs Şerbu Nicolae  Gioacăş Georgel

BERCUŞ COSTEL

FUIA STELIAN

5 Veiszenbacher Stefan Pavelescu Aurelian  Gureşoae Ion

BOABEŞ DUMITRU

PIRONEA VIOREL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Cluj

1 Mátis Jenő Moga Sebastian - Iacob NICOARĂ IOAN DAN

POP - PUŞCAŞ TEODOR

GIURGIU MIRCIA

2 Szenczi Bianka Dan Horea - Stelian GHERMAN VASILE PETRU

POP LAURA ELENA

BUDA DANIEL

3 Csoma Botond Petran Ioan ALUAŞ STREJAN EMILIA

JORJ MIRCEA

PETRU CĂLIAN

4 Boros János Căpuşan Mircea  BULZAN PETRU

POP VIRGIL RADU

GURZĂU ADRIAN

5 Fodor Zoltán Uioreanu Horea - Dorin CÎMPAN CĂLIN GABRIEL

IVAN ILARIE

PĂCURARIU IULIU

6 Váncsa Áron Pál Mînzat Marius - Dorel TIŢA DINU

ITU CORNEL

HETEA ADRIAN-RADU

7 Czika Tihamér Gal Avram - Marius TULAI ALEXANDRU

SOPORAN VASILE FILIP

HAIDUC IOAN-CRISTIAN

8 Székely István Pop Virgil MĂRGINEAN STELIAN IOAN

FAUR UCU MIHAI

MICLĂUŞ VASILE

9 Pálfi Mózes Zoltán Bălaj Gheorghe - Marius  BRUDAŞCU DAN

ZĂGREAN IOSIF

LUCA MINODORA-SUSANA

10 Máté András Loi Dacian - Aurel GÎFU DANIELA

MORAR VIOREL

MORAR IOAN-IULIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Constanta

1 Rácz Erzsébet Piroska Dragomir Gheorghe ŞUŢĂ DUMITRU

STAN LIVIU MARIAN

MANAFU IONEL

2 Fábián Emese Lupu Mihai GROSU GHEORGHE

BĂLUŢ LUCIAN

ZEVRI SENOL

3 Furó Enikő-Boglárka Albu Gheorghe COSTACHE MANOLE

DUMITRACHE ILEANA-CRISTINA

SPONTE ADRIAN DORU

4 Kiss Tamás Iorov Gheorghe DARIE MIHAELA

VIŞAN GEORGE-GABRIEL

CHIRILĂ CONSTANTIN

5 Debreczeni Hajnal Spătaru Ionel CHIURTU VIOREL

STĂNESCU MIRCEA

IORGUŞ ZANFIR

6 Pálosi János Ferenc Gropoşilă Iulian - Aurel GHEORGHE NICULAE

MARTIN EDUARD - STELIAN

CHIRU GIGI

7 Chirila Lídia Bratu Adrian BAJDU STERE

BRĂTIANU MATEI - RADU

MIRONESCU LAURENŢIU

8 Palotai Júlia Bourceanu Septimiu - Sebastian MORARU ION

MITREA MANUELA

PETRESCU CECILIA PALOMA RODICA

9 Nagy János Matei Constantin LĂPUŞTE RODICA

MARINESCU ANTONELLA

IUSTIAN MIRCEA TEODOR

10 Papp Stefan Mihei Andrian - Sirojea DINCU CRISTINA RALUCA

COJOC MARIOARA

STAVROSITU MARIA  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Covasna

1 Édler András György Cimpoi Cristian Ciprian DRAGOMIR PETRICĂ-ADRIAN

PALELA RĂDIŢA

SUCIU DAN

2 Márton Árpád Kósa Árpád BUDĂU IONUŢ

MARINESCU DUMITRU

NEGOIŢĂ ANGELA

3 Olosz Gergely Moroianu Ioan MĂGHERUŞAN MIRCEA

MIKE LUIZA

COMĂNECI LIVIU VASILE

4 Molnár Gábor Obreja Marius Lucian AGRIGOROEI GICĂ

GRAMA HORIA

BACIU GHEORGHE  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Dambovita

1 Kakassy Blanka Plăiaşu Gabriel POPESCU DUMITRU- SORIN

NECULAESCU SACHE

POPESCU JEAN

2 Barabási Attila Csaba Grozavu Ion Gabriel ŞUŞNEA GIORGIANA-ROXANA

ANA GHEORGHE

CUCU AUREL

3 Csép Éva Andrea Paraschiv Dragoş Florin RADU GHEORGHE

STAN ION

CHIRITA ADRIAN

4 Orbán László Levente Cristea Maria  OPROIU ION

SANDA VICTOR

ALBU GHEORGHE

5 Nemes Pál Manu Ioan MITITELU MARIA

HERMENEAN IOAN

DUMITRU GEORGICA

6 Tóth Andrea Amuzan Gheorghe ROTARU FLORINEL

DUMITRU ION

DINU BOGDAN FLORIN

7 Maki Ferenc Popa Marian NEAGU VOICU

ŢACHIANU MARIAN

CANTARAGIU BOGDAN

8 Kovrig Zoltán Nae Victor RADU MIHAIL

DINCĂ GEORGETA

VLADU IULIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Dolj

1 Pascu Gabriela Stroe Corneliu Andrei ŞERBĂNOIU  CONSTANTIN-DILLY

VIRGIL POPESCU

SURPĂŢEANU MIHAI

2 Kocsik Imre Buzatu Dan Horaţiu  VASILE CRISTINA

NEDELESCU GHEORGHE

DASCĂLU CONSTANTIN

3 Szabó Mihály József Stroe Ionuţ - Marian ANGHELUŞ ANA-MIHAELA

IORDACHE SORIN

BUŞOI DIANA - MARIA

4 Szabó József Lupoi Mihail STANCIU DUMITRU

GUST-BALOSIN FLORENTIN

PANĂ IONEL

5 Bokor Ágota Costache Marin HÂRŞOVEANU COSTEL

PETRESCU PETRE

ŞERBAN ILEANA

6 Botházy Nándor Calafeteanu Mihai - Puiu MORARU VALERIAN

MANDA IULIAN CLAUDIU

POPA CORNEL

7 Botos Sándor Voicu Mihai Alexandru GRUIA  ION

TRĂISTARU PETRE

VOINEA STELIAN

8 Carasel Ilarion Cristian Gioancă Eugen CĂZĂNESCU LAURENŢIU-CONSTANTIN

SCHUTZ MARIA

VIŞAN GELU

9 Craciun Mircea Popescu Luminiţa Viorica Cristina CONSTANTIN MIOARA

ZGONEA VALERIU ŞTEFAN

SOVĂILĂ VERGICĂ

10 Varga Róbert Bujor Victor ALĂMIŢĂ IONUŢ-CĂTĂLIN

CĂLIN ION

STOICA ŞTEFAN BUCUR  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Galati

1 Frunza Jenő Dobre Victor - Paul ONU MARIANA

DASCĂLU IORGU

POTEC NICOLAE-PETRISOR

2 Borza Dediu Lucia Cristovici Viorel CONDRACHE ION

BUTUNOI IONEL DANIEL

TOADER MIRCEA-NICU

3 Pilbárt Elek-István Strungă Emil DORU IOAN

HAMZA CORNEL

AXENIE CARMEN

4 Székely Levente Csaba Gheorghe Teodor - Iulian  BÎRSAN IORDACHE

ŞTEFAN VIOREL

BUTURCA DUMITRU

5 Székely Ana Cezarina Bucatanschi Mihail GALIN-CORINI VLAD-VLADIMIR

NICA DAN

ZAMFIR AUREL

6 Rusu Robert Mihai Sandu Traian   MERAN DORIN

PÂSLARU FLORIN COSTIN

RESMERITA DORULET-NELU

7 Voicu Iulian Pârlog Vasile  MARIN COSTEL

ROŞCA LUCREŢIA

BÎRSAN IULIAN-GABRIEL

8 Szekeres Carol Ispas Mircea  CĂLIN NESTOR

CIUCĂ BOGDAN LIVIU

IRIMIA MIHAI

9 Reves Carol Manoliu Mihai  RĂCHITOSU ANIŞOARA

NECHITA AUREL

BOLDEA MIHAIL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Giurgiu

1 Stiebli Arnold Tibor Ujeniuc Dragoş  

VOICU MĂDĂLIN ŞTEFAN

IURASCU MARIUS CRISTIAN

2 Stier Péter Ciocănea - Teodorescu Adrian   

OPRE ANCUŢA GIANINA

BOIANGIU VICTOR

3 Szász Endre Păsat Dan   

DINU IONEL

ILIESCU VALENTIN ADRIAN

4 Szőcs Péter Chiţoiu Daniel  

ŢONE TUDOREL

IUSUT MIHAIL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Gorj

1 Remetea Gheorghe Morega Dan Ilie  CARALICEA – MĂRCULESCU GHEORGHE 

PETRESCU ILIE

HOARĂ MARCEL

2 Demeter Attila Manta Pantelimon  BOCŞE IULIAN 

SURUPĂCEANU MUGUREL

ROMANESCU MARCEL

3 Mocioi Márian Drăguşin Virgil TUDOR MARCU 

IRIZA SCARLAT

POPESCU COSMIN MIHAI

4 Kiss Károly Gheorghescu Florentin Nicu VÎNTURICI DIANA 

VÂLCEANU EUGEN

MILITARU CONSTANTIN SEVERUS

5 Mocioi Tünde Pârgaru Ion  ILIESCU GHEORGHE 

POPEANGĂ VASILE

VIŞOIANU CORNELIU

6 Mocioi Tünde Nădrag Matei BUCĂLĂETE GHEORGHE 

PONTA VICTOR

GORUN ADRIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Harghita

1 Korodi Attila Sîngeorzan Dorin   

ANDREI J. JEAN – ADRIAN

GANE ALEXANDRU-ADRIAN

2 Kelemen Hunor Ţepeluş Marius  

STOIA SABINA

TODORAN DUMITRU

3 Antal István Orbán Imre  

LĂZĂROIU RĂDUCU FLORIN

MOCANU DANA

4 Pál Árpád Orbán László  

GLODAN MARINEL FĂNEL

VÎLCAN IOAN

5 Bende Sándor Proca Tamara Ana  

DUŞA MIRCEA

CIOBANU ADRIAN-GEORGE  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Hunedoara

1 Burján Gergely Balint Tiberiu - Ioan DUBAR MIREL-DANIEL

NISTOR LAURENŢIU

GLIGOR DORIN- OLIVIU

2 Ferenczi István Rădoane Alin - Cătălin STOICA CONSTANTIN-NICOLAE

CAZAN AGRIPINA ELENA

BLAGA IOSIF-VENIAMIN

3 Fülöp Béla Timiş Ioan POPESCU GHEORGHE

RUDEANU MIHAIL NICOLAE

OPRIŢA VASILE- MATEI

4 Benedekfi Dávid Drăgoescu Petru MORARU VASILE-DANIEL

RESMERIŢĂ CORNEL CRISTIAN

STOICA ANGELA

5 Kacsó Rolland Surulescu Daniel - Lucian RĂDUŢĂ ADRIAN-MARIUS

RADU SORIN MIHAI

IACOB-RIDZI MONICA-MARIA

6 Máté Márta Ţîmpău Radu - Bogdan MINCEA MIRCEA-NICOLAE

MĂRGINEAN PETRU

INIŞCONI IOAN

7 Borbély Károly Radu Dorinel - Puiu  POPA MIRCEA-MARCEL

ŢOLAŞ LILIANA

ARION VIOREL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Ialomita

1 Várna Levente Pocora Cristina - Ancuţa

VIŞINESCU  MARINACHE

GAFIŢOI SORIN

POSTOLE OLIVIA

2 Ciprian Fabian Radu Paroş Mihăiţă BOBÂRNICHE GHEORGHE - ENCIU

NEACŞU MARIAN

AMZA TUDOR

3 Deák Ferenc Brotac Gheorghe  SEVCENCO IOAN

POPESCU DAN-MIRCEA

MARINESCU MARIUS-CĂTĂLIN

4 Doboly Izabella Iancu Nae MITRICĂ ION

STAN MARIAN

GHEORGHE TINEL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Iasi

1 Bartha Réka Dobre Traian PROFIR LUCIAN-VASILE

IORDACHE LUMINIŢA

ŞERBAN CONSTANTIN

2 Katona Csaba Fenechiu Relu POPOVICI ANTON TEODOR

MĂTĂSARU DANIEL

TOMAŞESCHI SAVA DRAGOMIR

3 Csomortáni Hunor Simirad Lucian  CALIN DUMITRU LEONARD

NECHIFOR CRISTIAN

MOVILĂ PETRU

4 Bőti Sándor Sălăvăstru Valerian  URSACHI DUMITRU

MOCANU VASILE

BULGARU LIVIU – GABRIEL

5 Szalai István Gaboran Ioan Vasile ROSU PETRU

RĂŢOI NECULAI

ANDRONACHE VALERICĂ

6 Gombos Miklós Ţicău Eugen PINTILII IONEL

STANCIU ANGHEL

CREŢU GHEORGHE

7 Máté Angela Adomniţei Cristian - Mihai CHEPTEA ALEXANDRU

CÎTEA VASILE

NEDELCU NARCIZA

8 Christescu Adrian Gavrilă Camelia DUMITRIU MIHAI

CIUHODARU TUDOR

CÂRLAN DAN

9 Hodgyai Géza Fătu Constantin SERBAN DINU

TOMPEA DORU

OAJDEA DANIEL

10 Barna Gergő Volovăţ Neculai DIACON VASILE

IACOBAN SORIN AVRAM

SPÎNU TEODOR – MARIUS

11 Vincze-Kecskés Jutka Dobre Cristina Elena SAVIN ELENA

IVAN CĂTĂLIN SORIN

NEAGU CONSTANTIN – DAN

12 Bányász Lehel Cozmanciuc Corneliu Mugurel ZAHARIA MIHAI

DORNEANU VALER

PĂDURARU NICUŞOR  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Ilfov

1 Dósa Szilárd Ghiţulescu Vladimir - Adrian  MITRIC-CIUPE VLAD-AURELIAN

OPREA GABRIEL

BOGACIU ION

2 Szász Hargita Iozu Stoian COMAN STELIAN

PEIA NINEL

MARIN MIRCEA

3 Palkó Erika Thuma Hubert - Petru - Ştefan DRAGOMIR ION

NEŢOIU GHEORGHE

ŞANDRU MIHAELA-IOANA

4 Lőrincz Csilla Popescu - Tăriceanu - Călin - Constantin - Anton  MATEI ION

MATEŞ IOANA VIORICA

MINEA SORIN DUMITRU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Maramures

1 Valdman István Niculescu - Ţâgărlaş Cristian - Augustin Chiş Raul-George

ZOICAŞ GHEORGHE

MARINCA DĂNUŢ

2 Kádár Miklós Stroe Radu Petre Ileana

CHERECHEŞ CĂTĂLIN

POP EMILIAN GHEORGHE

3 Vicsai János Zoicaş Marinel - Constantin Zah Julien-Sorel

COSMA  ALEXANDRU

BUD NICOLAE

4 Kovács Richárd Pintea Vasile  Lazar Gavril

REVNIC AURORA

LEŞE DORU BRAŞOAN

5 Bónis István Horj Pavel Apostol Gheorghe-Marius

FILIP ADRIAN - NICOLAE

TIMIŞ VASILE

6 Béres István Iuga Nicolae  Buciu Angela

ŞTEFANCA VASILE

BODNAR VASILE

7 Vida Noémi Berci Vasile Gui Florian

VIŞOVAN GHEORGHE

DEAC ALEXANDRU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Mehedinti

1 Barta Ioan Săceanu Constantin BURCU VASILE

SCRECIU MARIUS

GHIŢĂ CORNEL

2 Nistor József Rădulescu Marian POPESCU IULIAN GABRIEL

DEMIAN MIHAI

CHIRCU DOINIŢA MARIANA

3 Bugarschi Milan Palaşcă Viorel POPESCU ROTARU CONSTANTIN

STOCHINĂ STREINESCU DOINA EUGENIA

MÎŢU ION

4 Medgyansky Stefan Popescu Virgil - Daniel CENOIU D. DUMITRU

NICOLICEA EUGEN

CIORĂSCU RAFAEL NOROCEL  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Mures

1 Borbély László Havrileţ Niculae  Moldovan Nicolae 

PRECUP VALENTIN

MIHOC NICOLAE

2 Dr.Benedek Imre Brişcaru Gheorghiţă Cornel  Diaconescu Maria 

SABĂU - POP IOAN

OPRIŞCAN MIHAI DORU

3 Dr. Kelemen Atilla Cazan - Sabadi Viorel Moldovan Dan

ŢUCĂ CRISTIAN MIHAI

GIURGEA TEODOR

4 Brassai Zsombor Butuc Ovidiu Mugurel Obrejan Viorel

SOCACIU VICTOR

CORNEA VASILE

5 Kerekes Károly Nagy Petroniu Tiberiu Vasile Blaga Octavian

MOSCVICIOV ANDREI

CRIŞAN EUGEN

6 Szász Izolda Gherca Adrian Constantin Vlădescu Ştefan

FRĂTEAN PETRU ALEXANDRU

STROIAN TOADER

7 Makkai Gergely Dobre Ciprian Minodor Rus Dan Dorul

SOMEŞAN ŞTEFAN

VASU OVIDIU RADIAN

8 Erős Csaba Tuşnea Ion Amza Mărgărit Constantin

GLIGA VASILE GHIORGHE

MATEI DUMITRU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Neamţ

1 Barti Tihamér Frăsilă Petru Neculae Gheorghe

BOBEANU RĂZVAN PETRICĂ

GHIŢĂ-EFTEMIE ŞTEFAN

2 Egyed Zsolt Popescu Gheorghe Ciubotaru Iulian-Gheorghe

LICIU IORGU-CRISTIAN

STOICA MIHAELA

3 Eigel Tibor Anghel Neculae  Şnaider Paul

TĂRÂŢĂ CULIŢĂ

MARCOCI VLAD

4 Selyem András Ursărescu Dorinel Butnaru Gheorghe

ANTOCHI ALIN-LUCIAN-EMANUEL

NECULAI MARIUS

5 Lázár Zoltán Tomuleţ Cristian  Roşca Petru

MUNTEANU IOAN

ŞUGARU IULIAN

6 Magyari Levente Strătilă Şerban - Cezar Isachi Ermil

SURDU - SOREANU RAUL - VICTOR

PANAITE VASILE

7 Nagy Zoltán Ignat Andrei Moisă Carmen-Cătălina

ARSENE IONEL

ROGIN MARIUS

8 Portik Csaba Bostan Emil Baciu Cezar

ŢOCU IULIAN COSTEL

DRĂGAN ALEXANDRU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Olt

1 Neagoe Iudita Iordache Andrei CEAUŞU P. Ion

DIACONESCU RENICĂ

BĂRBULESCU DANIEL IONUŢ

2 Bántó Zsolt Norbert Moisescu Ion  DRAGOMIR Dumitru

GUBANDRU AUREL

STAN NICOLAE

3 Fenesi Tibor Drăghici Nicolae POPESCU Iulian

BOBEŞ MARIN

ANGHEL ANA

4 Grim András Hristea Marin DIACONESCU Marin

STERIU VALERIU ANDREI

COŞEA MIRCEA

5 Hagen Csaba Cernat Costin Şerban DHEIR - Hoară Mădălina

IORDACHE FLORIN

NICULESCU DUMITRU

6 Lantos Tibor Ştirbu Gigel Sorinel COTIGĂ Valentina

BOZGĂ ION

IONICĂ MARIN

7 Lukács Sándor Dumitrescu Florian ADAM Luminiţa - Pachel

FRUNZULICĂ DORU CLAUDIAN

POPESCU OCTAVIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Prahova

1 Antal Lóránt Burlacu Cristian Ion COSTACHE LILIANA-MARGARETA-ECATERINA

ILIE COLORIAN

GHEORGHE NASTASIA

2 Jakab Csaba Simion Ioan BĂIUŢĂ NICOLAE-ION

ZĂGAN HORAŢIU

ANGHEL FLORIN SERGHEI

3 Bíró Enikő Gavrilescu Graţiela Leocadia MOISUC VIORICA-GEORGETA-POMPILIA

SPIRIDON DANIEL

MORĂRESCU COSTEL

4 Fancsali Kálmán Pârvu Valerian SOLOMON NATALIA

SĂNIUŢĂ MARIAN FLORIAN

APOSTOL CRISTIAN

5 Géczi Levente Nicolae Alexandri GĂUCAN CONSTANTIN

APOSTOLACHE MIHAI CRISTIAN

DRAGOMIR FLORIN AURAŞ

6 Grünstein Szabolcs Luchian Ion URSU NECULAI

ŢUREA RĂZVAN

HORNOIU GABRIEL

7 Incze Csongor Săftoiu Ana Adriana RADU ILIE

GRIGORE MIRCEA

BIRJARU COSMIN

8 Benedek Árpád Csaba Matei Gheorghe STAN PERSIDA-MARIETA

NĂSTASE ADRIAN

STAICU MIRCEA CRISTIAN

9 Sándor Csaba Iliescu Cozeta Ramona TUDOR GHEORGHE

OPREA ŞTEFAN RADU

IONESCU GEORGE

10 Dénes Ottó Toma Horia Victor STOICESCU VASILE

EPARU ION

VOINESCU-COTOI SEVER

11 Zsombori Csongor Teodorescu Iulian Liviu DANCIU FLORIN

IONESCU IONUŢ CRISTIAN

ANASTASE ROBERTA ALMA

12 Török Timea Galeriu Rodion  CONSTANTINESCU EUGEN-MARIUS

CALOTĂ EMIL

SAVA ANDREI VALENTIN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Salaj

1 Széman Péter László Băgărean Călin COSTEA LUCIA

CHIŞ FILONAŞ

BODE LUCIAN NICOLAE

2 Seres Dénes Marian Claudiu Mihail IOSIF NICOLAE

GĂLĂŢEANU MIRCEA VLAD

OLAHUT MIREL

3 Bálint Géza Rus Dumitru RETEVOESCU GHEORGHE

NOSA IULIU

MURESAN ALEXANDRU

4 Kovács Irénke Taloş Gheorghe Mirel STAN PETRU

CIUNT IONEL

ADRUDAN IOAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Satu Mare

1 Riedl Rudolf Rus Ioan POP GEORGE ROBERT

CIOCAN GHEORGHE

TIBIL IOAN

2 Kovács Máté Zetea Silviu - Gelu MATEI MĂRGĂRIT-VIOREL

RUSU MIHAELA ADRIANA

HOLDIŞ IOAN

3 Túrós Lóránd Buda Viorel - Vasile SZABO ELISABETA-ANA

POP VIOREL

MIHALCA IOAN

4 Varga Attila Ciută Ilie  BĂRAR STELIAN-LIVIU

MITRAŞCĂ VASILE

GAL FLORIN

5 Erdei D. István Csapó Attila - Csaba CIUL MIRCEA

MARE PAULA LĂCRĂMIOARA

CIOBANU ADRIAN VICTOR  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Sibiu

1 Keresztes Kálmán Mitea Eugen  FRAŢILĂ ION GABRIEL

ORLĂŢAN  FLORIN

ŞTIRBEŢ CORNEL

2 Ferencz Ernő Popa Virgil  ENESCU DRAGOŞ NICOLAE

BARBU EUGEN

TURCAN RALUCA

3 Péter Izabella Petrescu George Stelian  RAICA IOAN

LAŢA ILIE

ROMAN GHEORGHE

4 Orosz Csaba Opriş Mircea  GEORGESCU IOAN

CINDREA IOAN

VOINEA DĂNUŢ VIOREL

5 Mezei Károly Stoica Ilie  ENESCU NICOLAE

LUP MIRCEA  SILVESTRU

NANU ILIE DAN

6 Kramer Alpár Cazan Mircea Vasile RĂDULESCU VASILE

ŞOAITĂ VIOREL EUGEN

TRIHENEA CONSTANTIN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Suceava

1 Andronic Dorin Băişanu Ştefan Alexandru  Dinu - Buzilă Carmen DONŢU OVIDIU LIVIU

ARDELEANU SANDA-MARIA

2 Hapenciuc Valdimir Nichitean Vasile - Brînduşel Iftimi Vasile - Viorel

BOSANCU NICULAI

BALAN IOAN

3   Guliciuc Dorel Mireuţă Spiridon

ADOMNICĂI MIRELA ELENA

URICEC EUGEN-CONSTANTIN

4 Tiron Katalin Aldea Gheorghe Manolache Elena

NECHIFOR CĂTĂLIN IOAN

ANDREICA ROMICĂ

5 Benedek Florian Fîrţescu Dan  Mercore Paraschiva

STAN IOAN

DEDIŢĂ VASILE

6 Simon Eugen Irimescu Mircea  Nanu Irinel

STAN IOAN

IRIMIE CRISTIAN-ANTON

7 Ács József Coroamă Gheorghe  Luchian Constantin

TITI PETREA

MIHALESCUL DUMITRU

8 Zsold Géza Angheluş Iulian - Constantin Junghietu Lucian Narcis

BEJINARIU EUGEN

DRUC MIRCEA

9 Moldován József Ioja Cezar  Mustea Vasile

TĂRNICERU PETRU

PARDĂU DUMITRU

10 Csukat István Rozopol Philip - Florin Ibănescu Constantin

BEREANU NECULAI

GOSPODARU GABRIEL –DAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Teleorman

1 Pete Botond Ştefan Mihai Gabriel MÂRZAN NICULAE

NEGOIŢĂ ROBERT SORIN

CRĂCEA CLAUDIU DANIEL

2 Petri Csilla Popescu Dumitru Dan TOADER DUMITRU

BĂNICIOIU NICOLAE

PUIU AUREL

3 Simon Adrian Vlaicu Dan MARA FLORICĂ

STUPARU TIMOTEI

BĂDULESCU ADRIAN

4 Maklucz Attila Savu Adrian CIOBANU VIOREL

ŞEREŞ IOAN CODRUŢ

FLORESCU ADRIAN

5 Tóth Péter Dumitrică George Ionuţ RĂDUCA ALEXANDRU

CÎRCIUMARU GHEORGHE VALERICĂ

AMARIE CONSTANTIN

6 Dudás Anna-Mária Almăjanu Marin SÎRBU VASILE

AUGUSTIN IOAN

DIDĂ ADRIAN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Timis

1 Szász Enikő Cristian Horia PURCELD OCTAVIAN MIRCEA

ANDEA PETRU

LAMBRINO RADU

2 Sütő-Udvari Magda Popescu Longin - Gabriel LUPU CORNEL

ŢUCU DUMITRU

DRĂGULESCU ŞTEFAN IOSIF

3 Halász Ferenc Anton Anton  DOMIDE RAUL FLORENTIN

GRAPINI MARIA

DUGULESCU MARIUS CRISTINEL

4 Nagy Árpád Bara Dan - Nicolae PĂŞCUŢĂ ADRIAN

BARNA MARIA EUGENIA

NODIŢI GHEORGHE

5 Bartók Béla Romoşan Ioan  NEGRICIOIU PETRE

ONCU IOSIF

POPOVICIU ALIN AUGUSTIN FLORIN

6 Csősz János Nicoară Alin - Flavius  PRIBEANU GHEORGHE

CUMPĂNĂŞOIU CICERONIS

TABĂRĂ VALERIU

7 Pozsár József Varga Rozalia - Dana PACE ŞTEFAN

STRAGEA SORIN CONSTANTIN

MARTINESCU MARIUS TIBERIU

8 Kaba Gábor Ţaga Claudiu CHIRVASITU GHEORGHE

DOGARIU EUGEN

BALAŞ NELU

9 Fazakas Csaba Patrichi Ionel CHIŞIU SIMONA

COVACI DOREL

LELESCU TIBERIU PROCOPIE

10 Vajda Pál Sermeş Dan - Ion TRIF MARINEL GRIGORE

MICLĂU MARCEL DUMITRU

CIOBANU GHEORGHE  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Tulcea

1 Nagy Benedek Draghici Mihăiţă Gavrilă ION PETRE

ZAHARCU NEVISER

AVRAM MARIAN

2 Nagy Imre-Zsolt Cononov Paul PERŞINARU ILEANA

PAŢĂ RODICA

STROE MIHAI

3 György Géza Árpád Popa Octavian Marius PAVEL NICOLAE

VĂRGĂU ION

GUDU VASILE

4 Török Hanna Marin Cătălin Iulian IOVICI ADRIAN MIHAI

TEODORESCU HORIA

DUMITRU ENACHE  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Vaslui

1 Csedő Zsófia Ciurariu Florin AIONOAIE IOAN

CRISTEA VICTOR

ZAHARIA IOAN

2 Lengyel László Csongor Bordeianu Dan  BARACTARU RAZVAN

STATIVĂ IRINEL

BOTEZ PETRU

3 Farkas Katalin Voicu Vasile  MOROSANU RADU

MARICIUC VASILE

IFTIMIE DRAGOS

4 Gábor János Lefter Dionisie GUZGAN ION-VALENTIN

SOLOMON ADRIAN

FILIP LILIANA

5 György Éva Botez Constantin VULPE GEANINA-MARIA

BENTU DUMITRU

CARARE VIOREL

6 Keresztes Nándor Marian Dan Mihai CHIOSA MIRCEA

CĂCIULĂ AUREL

FILIP LIVIU

7 Kozma Ervin Dogaru Ciprian Cătălin MARCULET PETRESCU MIRA ANCA-VICTORIA

SÂRBU MARIAN

CAIN DAN- LIVIU  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Valcea

1 Farkas Adalbert Ioniţă Gheorghe AVRAM DUMITRU

GHIŢĂ GHEORGHE SORIN

ZAMFIRESCU SORIN ŞTEFAN

2 Deák György Nicolae Ion  LOVIN DUMITRU

GRIGORESCU REMUS

VÎLCU SAMOIL

3 László Árpád Harnagea Cătălin - Constantin GHERGHE CONSTANTIN

MAZILU CONSTANTIN

STANCU DUMITRU

4 Debreczeni Sándor Preoteasa Zvetalana - Ileana BĂTĂGAN MARIUS

BLEOTU VASILE

BRÂNZAN GEORGE

5 Derzsi Csaba Tibor Buican Cristian VLADISLAV TIBERIU

TĂRĂŞENIE DUMITRU

ENE GABRIELA

6 Csernik Attila Fârtat Ilie  BELGUN GHEORGHE

VLĂDOIU AUREL

TUDOR ION  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Vrancea

1 Becze István Lăţcan Nicolae PAUL  - ŞOGOR  ALEXANDRU

BĂEŞU GEORGE

MUSTEA-ŞERBAN RĂZVAN

2 Bors Béla Trofin Tudorel - Daniel  NICOARĂ DAN-RADU

TÎLVĂR ANGEL

PÂRCĂLĂBESCU MARIA

3 Szentes Antal Săpunaru Nini  

GUGUIANU CONSTANTIN

DUMITRACHE LAURENTIU-CRISTIAN

4 Szentes József Ciorici Eugen URSEI VICTOR-OCTAVIAN

DUMITRESCU CRISTIAN SORIN

MĂLUREANU MUGUREL COSMIN

5 Lőrincz Edit Ciopraga Mircea  GHEORGHE SILVIEA

VRABIE CĂTĂLIN

TRĂŞCULESCU ALIN SILVIU

6 Fazakas Szilárd Ionescu Neculai TATU CORNELIU

NICA NICOLAE CIPRIAN

HORNEA SORIN-IONEL-FLORIN  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Bucuresti

1 Kovács György Olteanu Bogdan  NOVAC ŞTEFAN-TIBERIU

ANTON MIHAELA

GROZA GHEORGHE

2 Réman Domokos Budurescu Daniel - Stamate MARIN BOGDAN-MIHAI

NICOLAE ION

CONSTANTINESCU ANCA

3 Stihhi Cristina Orban Ludovic PREDA PETRICA

MARINESCU MARIUS

CRISTU IRINEL

4 Dániel Csaba Zaarour Ingrid  IONIŢĂ ŞTEFAN - CĂTĂLIN

ANTIPA ADRIANA LARISA

CANACHEU COSTICĂ

5 Todorán György Dincă Dragoş  STEREA NICULAE

POP GEORGIAN

TĂLMĂCEAN CĂTĂLIN - EDMOND

6 Fazakas Csilla Melciu Florin  DRAGOMIR MIHAI

NASSAR RODICA

FILIMON TUDOREL-SILVIU

7 Motea Georgeta Szobotka Ştefan - Sebastian IOVICI TEODOR VICTOR

POPA FLORIAN

ATĂNĂSOAEI MIHAI-CRISTIAN

8 Budai Richárd Neacşu Adrian  VÎRZĂ MIHĂIŢĂ

PETCU CLAUDIA

NOVAC CORNELIA -BRÎNDUŞA

9 Illyés Márton Câmpeanu Mariana  VĂRBANCIU NICOLAE

VULPESCU IOAN

PALEOLOGU THEODOR

10 Lukács Vilmos Ioniţă Elena - Roxana  LUNGU RUXANDRA-GEORGETA

NEGRESCU VICTOR

CROITORU CĂTĂLIN

11 Tonk Gabriella Petre Bogdan  RĂDUCANU PETRE

FARCAŞ ALEXANDRU

BARBU SULFINA

12 Beján Ibolya Pană Gigi  MARCU NICOLAE

GIUGULA MIHAI DORU

PETRESCU CRISTIAN

13 Pap Tontsch Kinga Paliga Viorel - Sorin  NEAGOE CONSTANTIN

SAVU ILEANA

PIRPILIU ŞTEFAN DANIEL

14 Nagy Bege Zoltán Brătianu Bogdan - Valentin BINDEA MIHAI

MUŞETESCU TIBERIU OVIDIU

ZĂTREANU DAN - RADU

15 Dáné Károly Ionescu Gabriel - Pierino MIHALACHE DORIN

MÂNDREA MURARU MIHAELA

PRIGOANĂ VASILE - SILVIU

16 Bálint Margit Micula Cătălin STOESCU CONSTANTIN

ANDON SERGIU

IONESCU CONSTANTIN

17 Tudor Veronka Fedorca Stelian - Victor HÂNCU CLAUDIU-CONSTANTIN

JIPA FLORINA RUXANDRA

CIOCÂLTEU ALEXANDRU

18 Papp Erika Dinu Marian - Giani  BOLCAŞ LUCIAN-AUGUSTIN

BURCĂU DOINA

CODIRLĂ LIVIU

19 Somodi Zoltán Petrescu Andrei  ŢOLE MARIN

POPA DANIELA

RAICU MIRCEA - CRISTIAN

20 Demeter András Bumbu Ioan - Gruia MANTA OANA-EUGENIA

NICULESCU MIZIL ŞTEFĂNESCU THOME OANA

TOTH MIOARA-RODICA

21 Lunka Róbert Olteanu Cristian - Marian BRĂNIŞTEANU PETRE

CHIRITA DUMITRU

TRĂILĂ CRISTINA

22 Bakó Mária Gorghiu Alina - Ştefania POPESCU BOGDAN-OVIDIU

CIONTU CORNELIU

MUNTEANU ELENA

23 Grabán Zsolt Cristea Adrian - Horia - Ionel CONSTANTIN AURELIAN-SEBASTIAN

VASILE AURELIA

ZAHARIA CLAUDIUS - MIHAIL

24 Lengyel Izabella-Erika Tănase Antonel POPESCU ADRIAN JUGĂNARU ANNE ROSE-MARIE

GEANTĂ FLORIAN - DANIEL

25 Demeter Loránt Munteanu Radu Horaţiu  NIŢESCU VASILE

ANGHEL LUMINIŢA

UDREA ELENA - GABRIELA

26 Nagy Zoltán Bertzi Theodora  SASU ION

FLOREA DAMIAN

VASILE-OZUNU MIHAIL

27 Toader Simona Pieptea Cornel BÂLDEA IOAN

ALEXANDRESCU DAN

NEDELCU MARIANA

28 Vajda Zsombor Jicman Liviu - Sebastian SAULEA DANUŢ

SĂNDULESCU DĂNUŢ

LIGA DĂNUŢ  

UDMR PNL PRM PSD PDL

Diaspora

1 Kis Béla Zamfir Daniel - Cătălin Voicu Mihăiţă

POPESCU MARIAN

BRÎNZĂ WILLIAM GABRIEL

2 Balázs Attila Dabija Nicolae  Nicoară Alina-Diana

PANŢÎRU TUDOR

TOMAC EUGEN

3 Dancs Annamária Movilă Ştefan  Bădan Mariana

BIRCHALL ANA

LUBANOVICI MIRCEA

4 Kötő József Stoica Valeria - Mariana Sicoe Viorel

SCHOR ARMAND

BERKOVITS HERMAN

  
[ Înapoi la Anul electoral 2008 | Index secţiuni ]
Page created in 0.30774712562561 seconds.