Colegiile uninominale - Senat

(12555 cuvinte în acest text)
(2943 afișări)  Tipărire
Judeţul Senat
Nr. colegiu electoral Delimitarea teritorială a colegiului electoral
Alba 1 Municipiul Alba Iulia, Berghin, Ciugud, Daia Română, Ohaba, Oraş Cugir, Oraş Zlatna, Almaşul Mare, Blandiana, Ceru-Băcăinţi, Cricău, Galda de Jos, Ighiu, Meteş, Pianu, Săliştea, Săsciori, Şibot, Şugag, Vinţu de Jos, Oraş Abrud, Oraş Baia de Arieş, Oraş Câmpeni, Oraş Teiuş, Albac, Arieşeni, Avram Iancu, Bistra, Bucium, Ciuruleasa, Gârda de Sus, Horea, Întregalde, Livezile, Lupşa, Mogoş, Ocoliş, Poiana Vadului, Ponor, Poşaga, Râmeţ, Râmetea, Roşia Montană, Sălciua, Sântimbru, Scărişoara, Sohodol, Stremţ, Vadu Moţilor, Vidra 
2 Municipiul Blaj, Municipiul Sebeş, Bucerdea Grânoasă, Câlnic, Cenade, Cergău, Crăciunelul de Jos, Cut, Dostat, Gârbova, Mihalţ, Roşia de Secaş, Şpring, Valea Lungă, Municipiul Aiud, Oraş Ocna Mureş, Cetatea de Baltă, Fărău, Hopârta, Jidvei, Lopadea Nouă, Lunca Mureşului, Mirăslău, Noşlac, Rădeşti, Sâncel, Şona, Unirea
Arad 1 Municipiul Arad
2 Oraş Chişineu-Criş, Oraş Ineu, Apateu, Cermei, Craiva, Grăniceri, Livada, Mişca, Olari, Pilu, Seleuş, Sintea Mare, Socodor, Şepreuş, Şicula, Şimand, Zărand, Zerind, Zimand, Oraş Pâncota, Oraş Sebiş, Almaş, Archiş, Bârsa, Beliu, Bocsig, Brazii, Buteni, Cărand, Chisindia, Dezna, Dieci, Gurahonţ, Hălmagiu, Hălmăgel, Hăşmaş, Igneşti, Moneasa, Pleşcuţa, Silindia, Şiria, Târnova, Tăuţ, Vârfurile
3 Oraş Lipova, Oraş Sântana, Bata, Bârzava, Birchiş, Conop, Covăsânţ, Fântânele, Frumuşeni, Ghioroc, Petriş, Păuliş, Săvârşin, Şiştarovăţ, Ususău, Vărădia de Mureş, Vladimirescu, Zăbrani, Oraş Curtici, Oraş Pecica, Oraş Nădlac, Dorobanţi, Felnac, Iratoşu, Macea, Peregu Mare, Secusigiu, Şagu, Şemlac, Şeitin, Şofronea, Vinga, Zădăreni
Argeş 1 Municipiul Câmpulung, Albeştii de Muscel, Bughea de Jos, Bughea de Sus, Cetăţeni, Dâmbovicioara, Dragoslavele, Lereşti, Rucăr, Stoeneşti, Municipiul Curtea de Argeş, Albeştii de Argeş, Aninoasa, Arefu, Brăduleţ, Berevoieşti, Corbi, Mălureni, Muşăteşti, Nucşoara, Tigveni, Valea Danului, Valea Iaşului
2 Oraş Mioveni, Bălileşti, Boteni, Davideşti, Godeni, Hârtieşti, Mihăeşti, Mioarele, Poienarii de Muscel, Schitu Goleşti, Stâlpeni, Ţiţeşti, Valea Mare Pravăţ, Vultureşti, Vlădeşti, Oraş Ştefăneşti, Baiculesti, Budeasa, Cepari, Cicăneşti, Ciofrângeni, Corbeni, Coşeşti, Cotmeana, Dârmăneşti, Domneşti, Drăganu, Mărăcineni, Merişani, Miceşti, Morăreşti, Pietroşani, Poienarii de Argeş, Sălătrucu, Şuici
3 Oraş Costeşti, Bârla, Buzoieşti, Căldăraru, Ciomăgeşti, Cocu, Cuca, Hârseşti, Izvoru, Lunca Corbului, Miroşi, Poiana Lacului, Popeşti, Râca, Recea, Sapata, Stolnici, Uda, Ungheni, Vedea, Oraş Topoloveni, Beleţi-Negreşti, Bogaţi, Boţeşti, Călineşti, Căteasca, Dobreşti, Leordeni, Mozăceni, Negraşi, Priboieni, Răteşti, Rociu, Slobozia, Suseni, Ştefan cel Mare, Teiu
4 Municipiul Piteşti, Moşoaia, Albota, Bascov, Băbana, Bradu, Oarja
Bacău 1 Municipiul Bacău, Bereşti - Bistriţa, Blăgeşti, Gârleni, Hemeiuş, Iteşti, Letea Veche, Prăjeşti, Săuceşti
2 Municipiul Oneşti, Helegiu, Livezi, Gura Văii, Municipiul Moineşti, Oraş Comăneşti, Oraş Dărmăneşti, Berzunţi, Măgireşti, Poduri
3 Oraş Slănic Moldova, Oraş Târgu Ocna, Bârsăneşti, Bogdăneşti, Buciumi, Caşin, Dofteana, Mănăstirea Caşin, Oituz, Pârgşreşti, Ştefan cel Mare, Târgu Trotuş, Căiuţi, Cleja, Corbasca, Coţofăneşti, Faraoani, Găiceanca, Huruieşti, Orbeni, Parava, Pânceşti, Răcăciuni, Sascut, Tătărăşti, Urecheşti, Valea Seacă
4 Oraş Buhuşi, Buhoci, Dămieneşti, Filipeşti, Luizi Călugăra, Măgura, Mărgineni, Negri, Nicolae Bălcescu, Racova, Sărata, Tamaşi, Traian, Coloneşti, Dealu Morii, Filipeni, Gioseni, Glăvăneşti, Horgeşti, Izvoru Berheciului, Lipova, Motoşeni, Odobeşti, Onceşti, Parincea, Plopana, Podu Turcului, Răchitoasa, Roşiori, Secuieni, Stănişeşti, Ungureni, Vultureni, Agăş, Ardeoani, Asău, Balcani, Bereşti - Tazlău, Brusturoasa, Ghimeş – Făget, Palanca, Pârjol, Sănduleni, Scorţeni, Solonţ, Strugari, Zemeş
Bihor 1 Municipiul Marghita, Oraş Valea lui Mihai, Abram, Abrămuţ, Balc, Boianu Mare, Buduslău, Chişlaz, Curtuişeni, Sălacea, Simian, Suplacu de Barcău, Tarcea, Tăuteu, Viişoara, Oraş Săcueni, Biharia, Borş, Cetariu, Cherechiu, Ciuhoi, Diosig, Ineu, Oşorhei, Paleu, Roşiori, Săcădat, Sălard, Sântandrei, Tămăşeu, Tileagd
2 Oraş Aleşd, Aştileu, Auşeu, Borod, Bratca, Brusturi, Bulz, Derna, Lugaşu de Jos, Măgeşti, Popeşti, Sârbi, Spinuş, Şinteu, Şuncuiş, Ţeţchea, Vadu Crişului, Vârciorog, Municipiul Beiuş, Oraş Nucet, Oraş Ştei, Oraş Vaşcău, Budureasa, Bunteşti, Căbeşti, Cărpinet, Câmpani, Criştioru de Jos, Curăţele, Drăgăneşti, Lazuri de Beiuş, Lunca, Pietroasa, Pomezeu, Răbăgani, Remetea, Rieni, Roşia
3 Căpâlna, Ceica, Cociuba Mare, Copăcel, Dobreşti, Drăgeşti, Finiş, Hidişelu de Sus, Holod, Huşasău de Tinca, Lăzăreni, Olcea, Pocola, Sâmbăta, Sânmartin, Şoimi, Tărcaia, Uileacu de Beiuş, Municipiul Salonta, Avram Iancu, Batăr, Cefa, Ciumeghiu, Gepiu, Girişu de Criş, Mădăraş, Nojorid, Sânnicolau Român, Tinca, Toboliu, Tulca, Municipiul Oradea – secţiile de votare 71 – 105, 131
4 Municipiul Oradea – secţiile de votare 1 – 70, 106 – 130
Bistriţa Năsăud 1 Municipiul Bistriţa, Livezile, Bistriţa Bârgăului, Budacu de Jos, Cetate, Dumitriţa, Galaţii Bistriţei, Ilva Mare, Josenii Bârgăului, Leşu, Lunca Ilvei, Măgura Ilvei, Mărişelu, Miceştii de Câmpie, Milaş, Monor, Poiana Ilvei, Prundu Bârgăului, Silivaşu de Câmpie, Şieu, Şieu Măgheruş, Şieuţ, Şintereag, Teaca, Tiha Bârgăului, Urmeniş
2 Oraş Beclean, Braniştea, Budeşti, Căianu Mic, Chiochiş, Chiuza, Ciceu Giurgeşti, Ciceu Mihăieşti, Coşbuc, Lechinţa, Matei, Negrileşti, Nimigea, Nuşeni, Petru Rareş, Runcu Salvei, Salva, Sânmihaiu de Campie, Spermezeu, Şieu Odorhei, Târlişua, Uriu, Zagra, Oraş Năsăud, Oraş Sângeorz Băi, Dumitra, Feldru, Ilva Mică, Maieru, Pârva, Rebra, Rebrişoara, Rodna, Romuli, Şanţ, Telciu
Botoşani 1 Oraş Flămânzi, Albeşti, Coşula, Cristeşti, Frumuşica, Hlipiceni, Lunca, Răuşeni, Todireşti, Tudora, Vorona, Prăjeni, Municipiul Dorohoi, Oraş Bucecea, Brăeşti, Broscăuţi, Cândeşti, Corlăţeni, Cristineşti, Dersca, Dimăcheni, George Enescu, Hilişeu Horia, Ibăneşti, Leorda, Lozna, Mihăileni, Pomârla, Şendriceani, Văculeşti, Vârfu Câmpului 
2 Oraş Săveni, Oraş Ştefăneşti, Blândeşti, Copălău, Dângeni, Dobârceni, Durneşti, Hăneşti, Manoleasa, Mihai Eminescu, Mihălăşeni, Nicşeni, Ripiceni, Roma, Româneşti, Suliţa, Şanta Mare, Truşeşti, Ungureni, Unţeni, Vlăsineşti, Oraş Drabani, Adăşeni, Avrămeni, Conceşti, Cordăreni, Coţuşca, Drăguşeni, Mileanca, Mitoc, Havarna, Hudeşti, Păltiniş, Rădăuţi Prut, Suharău, Ştiubeni, Viişoara, Vorniceni
3 Municipiul Botoşani, Corni, Curţeşti, Vlădeni, Băluşeni, Gorbăneşti, Răchiţi, Stăuşeni 
Braşov 1 Municipiul Făgăraş, Oraş Victoria, Beclean, Drăguş, Hârseni, Lisa, Mândra, Recea, Sâmbăta, Şercaia, Şinca, Şinca Nouă, Ucea, Viştea, Voila, Municipiul Codlea, Oraş Rupea, Apaţa, Augustin, Buneşti, Caţa, Cincu, Comana, Crizbav, Dumbrăviţa, Feldioara, Hoghiz, Homorod, Jibert, Măieruş, Ormeniş, Părău, Racoş, Şoarş, Ticuş, Ungra
2 Municipiul Săcele, Bod, Budila, Hălchiu, Hărman, Prejmer, Sânpetru, Tărlungeni, Teliu, Vama Buzăului, Oraş Ghimbav, Oraş Predeal, Oraş Râşnov, Oraş Zărneşti, Bran, Cristian, Fundata, Holbav, Moieciu, Poiana Mărului, Vulcan
3 Albă, Armoniei, Agrişelor, Apullum, Avram Iancu de la nr. 1 şi 2 la nr.31 şi 34, Babeş Victor, Banatului, Basarabia, Bihorului, Bisericii Române de la nr.71 şi 29 la final, Blaga Lucian, Boliac Cezar, Brânduşelor de la nr.l şi 2la nr.35 şi 78, Cantacuzino Ioan Dr., Cantemir Dimitrie, Caragiale Ion Luca, Castanilor, Cârlova Vasile, Cicoarei, Cocea N.D, Codrii Cosminului, Colinei, Consiliul Europei, Costin Miron, Cranţa Maior, Creangă Ion, Crişana, Cuza Alexandru Ion, Davila Alex. Dr., Dealul Melcilor, Dealul Morii, 13 Decembrie de la nr.l şi 2 până la nr.57 şi 87, Dimineţii, Dobrogea, Dobrogeanu Gherea, Dorobanţilor, Felix Dr., Gării, Gârleanu Emil, Grădinarilor, Griviţei, Grozăvescu Traian, Haşdeu Bogdan Petriceicu, Hărmanului de la nr.1 şi 2 la nr.35 şi 78, Iasomiei, Ionescu Toma Dr., Ipătescu Ana, Izvorul Rece, Jianu Iancu, Kogălniceanu Mihail, Lazăr Gheorghe, Lăcrămioarelor, Lehmann Karl, Lotrului, Luchian Ştefan Pictor, 1 Mai, 9 Mai, Maniu Iuliu, Maior Petru, Maramureş, Matei Basarab, Meseriaşilor, Mihai Viteazul de la nr.l. şi 2 la nr.23 şi 114, Mircea cel Bătrân, Mironescu Ştefan, Moldovei, Muntenia, Napoca, Neagoe Basarab, Negoiul, 15 Noiembrie, Oaşului, Olarilor, Oituz, Oltenia, Ovidiu, Pandurilor, Pavelescu Cincinat, Păltiniş, Petuniei, Pieţii, Pincio Păun, Plevnei, Pop Pictor, Posada, Prahova, Racoviţă Emil, Rareş Petru, Română, Roşiorilor, Roşiorilor Fundătură, Sahia, Alexandru, Şincai Gheorghe, Sânzienelor, Serii, Sitei, Slavici Ioan, Ştefan cel Mare, Teatrului, Teclu Nicolae, Teutsch Mattis, Titulescu Nicolae, Toamnei, Transilvaniei, Ţebea, Universităţii, Varga Ecaterina, Verii, Victoriei, Vlad Ţepes, Vladimirescu Tudor, Vlaicu Aurel, Vuia Traian, Vulcan, Aninoasa, Băiulescu Gheorghe, Bariţiu Gheorghe, Bălcescu Nicolae, Beethoven Ludwig, Benkner Hans, Bărnuţiu Simon, Brediceanu Valeriu, Buzoianu Colonel, Calea Poienii, Castelului, Cerbului, Cetăţuia, Coresi Diaconul, Coşbuc George, Dealul Cetăţii, Dealul de Jos, Dinicu Grigoraş, După Ziduri, Eminescu Mihai, Enescu George, Eroilor, Făgetului, Filimon Nicolae, Furcii, Goth Johan, Hirscher A, Honterus Johanes, Ioan Sfântul, Iorga Nicolae, Iosif Ştefan Octavian, Livezii Şir, Lungă de la nr.1 şi 2 la nr.65 şi 64, Lupeni Alee, Marinescu I.Dr., Mureşenilor, Peneş Curcanul, Poarta Schei, Politehnicii, Postăvarului, Raţiu Ion, Republicii, Revoluţiei, Richter Paul, Roth Ludwig Ştefan, Russo Alecu, Sadoveanu Mihail, Sfatului Piaţă, Sforii, Şaguna Andrei, Wagner Valentin, Weiss Michael Arbore Luca Spătarul, Băilor, Bâlea, Bisericii Sfântul Nicolae, Birt IIie Căpitan, Brâncoveanu Consatntin, Caraiman, Ceahlău, Cetinii, Cibinului, Ciocârliei, Clăbucet, Coastei, Colţul Putinarilor, Costiţei, Cotun, CurcaniIor, Dealul Spirii, Dealul Spirii Alee, Demetrescu Traian, Democraţiei, Dima Gheorghe, După Grădini, După Inişte, După Inişte Alee, Egalităţii, Fântâna Roşie, Fântâniţei, Harghita, Haţegului, Iezer, Ineu, Ispirescu Petre, Învăţătorilor, Junilor, Kollar Gustav, Lacea Constantin, Latină, Măcin, Mălăieşti, Milescu Spătar, Milescu Spătar Alee, Mirceşti, Moşoiu Traian General, Neaşlov, Nisipului de Jos, Nisipului de Sus, Pajiştei, Pann Anton, Parângului, Pe TociIe, Perşani, Petofi Alexandru, Piatra Mare, Pietrosu, Plăieşilor Şir, Podragu, Podul Creţului, Podul lui Grid, Printre Grădini, Printre Pietre, Prundului, Retezat, Saftu Vasile Protopop, Semenicului, Sion Gheorghe, Stâncii, Stejerişului, Trotusş Ţibleş, Ţibleş Fundătură, Unirii Piaţă, Valea Rece, Valea Tei, Varişte, Vrancei, Warthe, Zarand, Poiana Soarelui, Poiana Ursului, Poiana Doamnei, Poiana lui Neagoe, Poiana Ruia, Poiana lui Brâncă, Poiana lui Stechil, Fântâniţa cu Brad, Fântâniţa Călugărului, Valea Cheii, Valea Dragă, Drumul Sulinar, Valea Lungă, Valea Sticlăriei, Stânii, Vânătorului, Mioarei, Doinaşului, Pastorului, Astra, Afinelor, Calea Bucureşti de la nr.147 şi nr.200 la final, Bârseanu Andrei, Brazilor, Cameliei, Carcalechi Zaharia, Cireşului, Crizantemelor, Dorului, Ederii, Ferigii, Fontei, Frasinului, Garoafelor, Gării Dârste, Gării Noua, Ghiocelului, Giuglea Gheorghe, Gladiolelor, Gorunului, Lacurilor, Laminoarelor, Levănţicăi, Liliacului, Luceafărul, Macului, Maximilian Valeriu Pictor, Mesteacănului, Meşotă Ioan, Minea Ilie, Murelor, Nucului, Nicola Nicolau, Nufărului, Oteţului,  Paltinului, Pinului, Plopilor, Perea Ioan, Prunului, Romaniţei, Rozmarinului, Salcâmului, Socului, Stejarului, Teilor, Trandafirului, Ulmului, Vişinului, Zorelelor, Alecsandri Vasile, Aluniş, Arinului, Arţarului, Calcarului, Carpenului, Cernei, Criş, Diana, Doinei, Fragilor, Ghindei, Grigorescu Nicolae Pictor, Jepilor, Klein Micu, Măceşului, Mestecăniş, Molidului, Muncii, Mureş, Murgu Eftimie, Odobescu Alexandru, Olt, Padina, Papiu Ilarian, Someş, Tâmpei, Temeliei, Valea Cetăţii, Vârful cu Dor, Zmeurei, Albăstrelelor, Automotoarelor, Bogdan Alexandru Prof., Brânduşelor de la nr.37 şi 80 la final, Bujorului, Busuiocului, Ceferiştilor, Cerna Panait, Crinului, Dacia, Drezinei, Fanionului, Florilor, Fochiştilor, Freziei, Grâului,  Hărmanului de la nr.29 şi nr.70 la nr.47 şi nr.134, Hortenziei, 11 Iunie 1848, Lalelelor, Lămâiţei, Locomotive, Magnoliei, Mărgăritarelor, Mecanicilor, Micşunelelor, Mimozei, Parcul Mic, Pavilioanele CFR, Rozelor, Saligny Anghel, Salviei, Semaforului, Telegrafului, Toporaşului, Violetelor, Viorelelor, Vlahuţă Alexandru, Zambilelor.
4 Alexandru cel Bun, Apollo, Sfinţii Arhanghel, Aurora, Aurelian, Aprily Lajos, Baba Novac, Babeş Liviu Cornel, Berzei, Barbu Lăutaru, Bobaneu Ştefan, Bologa Lucian Valeriu, Calea Bucureşti de la nr.l şi 2 până la 145 şi nr.198, Caisului, Carpaţilor, Cocorului, Colonia Metrom, Cometei, Constelaţiei, Cosmos, Decebal, Delavrancea Barbu, Fotino Mişu, Galaxiei, Grigorescu Eremia, Ioneseu Crum, Înfrăţirii, Jinga Victor, Jupiter, Lapedatu Ion Alex, Leiter Astrer, Lunii, Lukas Johan, Hedwig, Marte, Mercur, Meschendofer Harald, Mierlei, Minerva, Muncitorilor, Munteanu Gavril, Neptun, Oberth Hermann, Octavian Augustus, Orghidan Radu, Pantu Ioan, Panselelor, Pârâului, Poienelor, Popa Şapcă, Porumbescu Ciprian, Privighetorii, Sarmisegetuza, Saturn, Săcelelor, Sitarului, Soarelui, Suiu Sibianu Mircea, Ştefan cel Mare, Szemler Ferencz, Târnavei, Tempea Radu, Tomis, Traian, Uranus, Venus, Vulturului, Vulturului Livadă, Zizinului de la nr.1 şi 2 la nr.93 si nr.l02, Zorilor, Abatorului, Abrud, Agricultorilor, Andreescu Ion Pictor, Anghel Dimitrie, Bârsa Repede, Bârsan Zahana, Benea Augustin, Blasius Simon, Bogdan Vodă), Bobului, Borzeşti, Bran Ion Lemeny, Branişte Valeriu, Buzeşti, Olnepii, Caliman Valeriu, Ciortea Aurel, Clemens Andreas, Codru Drăguşan Ioan, Colan Ioan, Corbea David, Dragoş Vodă, Corvin Matei, Cosmeşti, Cseret Mihaly, Dariu Ioan, Densinsianu Ovid, Doja Gheorghe, Dornei, Eder Hans, Şoseaua Feldioarei de la nr.l şi 2 la nr.89 şi 80, Flechtenmaher Al, Fronius Daniel, Fuiorului, Gimbăşelului, Gospodarilor, Halasz Gyula, Hemiade Ion, Inului, Lanurilor, Lânii, Lânii Fundătură, Lecca Constantin, Lucacz Ion, Lucernei, Lungă de la nr.252 şi 255 la final, Meţianu Ioan, Molnar Victor, Molnar Ianos, Morarului, Moress Wilhelm, Muşeţelului, Muslea Candid, Nica Gh. Constantin, Pop Nicolae, Pumnul Aron, Puşcariu Sextil, Rădulescu Eliade Ion, Romer Iulius, Roşca Pavel, Spicului, Someşan Laurian, Teodoroiu Ecaterina, Trifoiului, Ureche Grigore Cronicar, Zlatna. Amurgului, Bazaltului, Bisericii Române de la nr.l şi 2 la nr.69 şi nr.88, Bobâlna, Bogdan Ioan, Carierii, Carierii Fundatură, Călugăreni, Căprioarei, Cărămidăriei, Câmpului, Cloşca, Cristianului, Crişan, Cucului, De Mijloc, Dumbrava Roşie, Enupărului, Fabricii, Făgăraşului, Fânarului, Horia, Islaz, Lungă de la nr.66 şi 67 la nr.250 şi 253, Lupu Vasile, 8 Martie, Mărăşeşti, Memorandului, Mihai Viteazul de la nr.25  şi 116 la final, Mică, Mirăslău, Morii, Neculce Ion Cronicar, Nicopole, Rahovei, Războieni, Rovine, Spartacus, Stadionului, Suceava, Şcolii, Şoimului, Titan, Valea Albă, Vidin. Aluminiului, Argintului, Baciu Ştefan, Banciu Axente, Barac Ioan, Brenfeld Emanoil, Bronzului, Ciocanului, Ciurcu Alexandru, Constructorilor, 1 Decembrie 1918, 13 Decembrie de la nr.59 şi 84 la final, Diamandi Manole, Dumitrache General, Eremia Tiberiu, Forjei, Furnalelor, Gloriei, Goga Octavian, Independenţei, Metalurgiştilor, Mociulschi General, Moroianu George, Olteţ, Păcii, Popasu Ioan, Progresului, Reconstrucţiei, Rulmentul Fundătură, Socec Ioan, Strungului, Tablei, Tineretului, Turnătoriei, Turnului, Tractoarelor, Ursu Ioan, Valea Jiului. Ciceu, Deda, Filiaşi, Hărmanului de la nr.49 şi 136 la final, Hărmanului Fundătură, Paşcani, Simeria, Teiuş, Timiş Triaj, Timişul Sec, Ungheni, Urziceni Cernatului Drum, Zizinului de la nr.95 şi 104 la final. Albinelor, Baciului, Bârsei, Capra Neagră, Cavalului, Cimpoiului, Ciobanului, Dulgherului, Fagurului, Fântănii, Fundăturii, Feldioarei de la nr.91 şi 82 la final, Izvorului, Merilor, Nicovalei, Oiţelor, Păşunii, Plugarilor, Strunga Mieilor, Surlaşului, Tâmplarilor, Tărgului, Torsului.
Brăila 1 Municipiul Brăila – secţiile de votare 1 -25, 118 – 119, Municipiul Brăila – secţiile de votare 26 – 69, Oraş Făurei, Oraş Ianca, Cazaşu, Galbenu, Gemenele, Grădiştea, Jirlău, Măxineni, Mircea Vodă, Movila Miresii, Racoviţă, Râmnicelu, Romanu, Salcia Tudor, Scorţaru Nou, Siliştea, Surdila Găiseanca, Surdila Greci, Şuţeşti, Vădeni, Vişani
2 Municipiul Brăila – secţiile de votare 70 – 117, Oraş Însurăţei, Bărăganul, Berteştii de Jos, Bordei Verde, Chişcani, Ciocile, Cireşu, Dudeşti, Frecăţei, Gropeni, Măraşu, Roşiori, Stăncuţa, Tichileşti, Traian, Tudor Vladimirescu, Tufeşti, Ulmu, Unirea, Victoria, Viziru, Zăvoaia
Buzău 1 Municipiul Buzău, Mărăcineni, Poşta Câlnău, Vadul Paşii, Verneşti
2 Oraş Nehoiu, Oraş Pătârlagele, Berca, Calvini, Cătina, Chiojdu, Cislău, Măgura, Pănătău, Pârscov, Tisău, Unguriu, Vipereşti, Oraş Pogoanele, Amaru, Breaza, CA Rosetti, Florica, Glodeanu Sărat, Glodeanu Siliştea, Mihăileşti, Merei, Năieni, Padina, Pietroasele , Robeasca, Ruşeţu, Săhăteni, Scutelnici, Stâlpu, Ulmeni
3 Beceni, Bisoca, Blăjani, Bozioru, Brăeşti, Buda, Câneşti, Cernăteşti, Chiliile, Colţi, Cozieni, Gura Teghii, Lopătari, Mărgăriteşti, Mânzăleşti, Murgeşti, Odăile, Pardoşi, Podgoria, Racoviţeni, Săpoca, Săruleşti, Scorţoasa, Siriu, Valea Salciei, Vintilă Vodă, Zărneşti, Municipiul Râmnicu Sărat, Balta Albă, Boldu, Grebănu, Puieşti, Râmnicelu, Topliceni, Vâlcelele, Bălăceanu, Brădeanu, Cilibia, Cochirleanca, Costeşti, Gălbinaşi, Gherăseni, Ghergheasa, Largu, Luciu, Movila Banului, Săgeata, Smeeni, Ţinteşti, Valea Râmnicului, Ziduri
Caraş Severin 1 Municipiul Reşiţa, Oraş Anina, Oraş Oraviţa, Berlişte, Berzovia, Bozovici, Brebu Nou, Caraşova, Cărbunari, Ciclova Română, Ciuchici, Ciudanoviţa, Dognecea, Forotic, Goruia, Grădinari, Lăpuşnicu Mare, Lupac, Năidaş, Pojejena, Răcăşdia, Sasca Montană, Socol, Ticvaniu Mare, Văliug, Vărădia, Vrani
2 Municipiul Caransebeş, Armeniş, Bolvaşniţa, Buchin, Bucoşniţa, Constantin Daicoviciu, Copăcele, Domaşnea, Glimboca, Obreja, Slatina Timiş, Teregova, Turnu Ruieni, Oraş Băile Herculane, Oraş Moldova Nouă, Bănia, Berzasca, Cornea, Cornereva, Coronini, Dalboşeţ, Eftimie Murgu, Gârnic, Iablaniţa, Lăpuşnicel, Luncaviţa, Mehadia, Mehadica, Prigor, Sicheviţa, Şopotu Nou, Topleţ, Oraş Bocşa, Oraş Oţelu Roşu, Băuţar, Brebu, Doclin, Ezeriş, Fârliug, Marga, Măureni, Ocna de Fier, Păltiniş, Ramna, Rusca Montană, Sacu, Târnova, Vermeş, Zăvoi, Zorlenţu Mare 
Călăraşi 1 Municipiul Călăraşi, Borcea, Cuza Vodă, Dichiseni, Dragalina, Dragoş Vodă, Jegălia, Modelu, Perişoru, Roseţi, Ştefan cel Mare, Ştefan Vodă, Unirea , Vâlcelele, Oraş Lehliu Gară, Al. Odobescu, Ciocăneşti, Dor Mărunt, Dorobanţu, Frăsinet, Grădiştea, Gurbăneşti, Ileana, Independenţa, Lehliu Sat, Lupşanu, Mânăstirea, N. Bălcescu, Săruleşti, Ulmu, Valea Argovei, Vlad Ţepeş
2 Oraş Budeşti, Oraş Fundulea, Belciugatele, Curcani, Fundeni, Frumuşani, Gălbinaşi, Luica, Nana, Plătăreşti, Sohatu, Şoldanu, Tămădău Mare, Vasilaţi, Municipiul Olteniţa, Căscioarele, Chiselet, Chirnogi, Crivăţ, Mitreni, Radovanu, Spanţov, Ulmeni
Cluj 1 Municipiul Cluj-Napoca, secţiile de votare 11, 109 – 146, Municipiul Cluj-Napoca, secţiile de votare 1 – 10, 13, 17, 18, 89 – 108, 147, 148, 150 – 153
2 Municipiul Cluj-Napoca, secţiile de votare 16, 19 – 39, 41, 51 – 53, 58 – 70, Municipiul Cluj-Napoca, secţiile de votare 12, 14, 15, 40, 42 – 50, 54 – 57, 71 – 88, 149
3 Municipiul Gherla, Aluniş, Apahida, Aşchileu, Borşa, Chinteni, Corneşti, Dăbâca, Fizeşu Gherlii, Gârbău, Iclod, Panticeu, Recea Cristur, Sânmărtin, Sânpaul, Ţaga, Vultureni, Municipiul Dej, Bobâlna, Căşeiu, Câţcău, Chiuieşti, Cuzdrioara, Jichişu de Jos, Mica, Mintiu Gherlii, Unguraş, Vad, Municipiul Câmpia Turzii, Bonţida, Buza, Căianu, Cămăraşu, Cătina, Ceanu Mare, Frata, Geaca, Jucu, Mociu, Pălatca, Sic, Suatu, Tritenii de Jos, Viişoara
4 Municipiul Turda, Aiton, Cojocna, Ploscoş, Sănduleşti, Băişoara, Beliş, Călăraşi, Călăţele, Ciucea, Ciurila, Feleacu, Iara, Luna, Măguri Răcătău, Mărişel, Mihai Viteazu, Moldoveneşti, Negreni, Petreştii de Jos, Poieni, Râşca, Săcuieu, Tureni, Valea Ierii, Oraş Huedin, Aghireşu, Baciu, Căpuşu Mare, Floreşti, Gilău, Izvoru Crişului, Mănăstireni, Sâncraiu, Săvădisla
Constanţa 1 Oraş Năvodari, Cogealac, Corbu, Fântânele, Grădina, Istria, Municipiul Medgidia, Oraş Hârşova, Ciobanu, Crucea, Cuza Vodă, Gârliciu, Ghindăreşti, Horia, Mihail Kogălniceanu, Pantelimon, Saraiu, Seimeni, Siliştea, Topalu, Tortoman, Vulturu
2 Oraş Băneasa, Oraş Cernavodă, Adamclisi, Aliman, Chirnogeni, Ciocârlia, Cobadin, Deleni, Dobromir, Independenţa, Ion Corvin, Lipniţa, Mircea Vodă, Oltina, Ostrov, Peştera, Raşova, Saligny, Oraş Murfatlar, Oraş Negru Vodă, Oraş Ovidiu, Albeşti, Amzacea, Bărăganu, Castelu, Cerchezu, Comana, Dumbrăveni, Mereni, Poarta Albă, Municipiul Mangalia, 39683, Costineşti, Limanu, Pecineaga, Tuzla
3 Municipiul Constanţa – secţiile de votare  nr. 30 – 44, 76 – 80, Oraş Eforie, Agigea, Cumpăna, Techirghiol, Topraisar, Municipiul Constanţa – secţiile de votare nr. 45 – 50, 59, 60, 63 - 69, 72 – 75, Valu lui Traian, Municipiul Constanţa – secţiile de votare nr. 20, 27 – 29, 51 – 58, 61, 62, 65, 66, 70, 71, 81 – 100
4 Municipiul Constanţa – secţiile de votare nr. 1 – 19, 21 – 26, 101 – 185
Covasna 1 Municipiul Sfântu Gheorghe, Oraş Baraolt, Aita Mare, Arcuş, Băţani, Belin, Bixad, Bodoc, Brăduţ, Chichiş, Ghidfalău, Haghig, Ilieni, Malnaş, Micfalău, Ozun, Reci , Vâlcele, Valea Crişului, Vârghiş
2 Municipiul Târgu Secuiesc, Breţcu, Catalina, Cernat, Dalnic, Estelnic, Ghelniţa, Lemnia, Mereni, Moacşa, Ojdula, Poian, Sânzieni, Turia, Oraş Întorsura Buzăului, Oraş Covasna, Barcani, Boroşneu Mare, Brateş, Comandău, Dobârlău, Sita Buzăului, Valea Mare, Zăbala, Zagon
Dâmboviţa 1 Oraş Fieni, Bărbuleţu, Bezdead, Buciumeni, Iedera, Malu cu Flori, Moroeni, Moţăieni, Pietrari, Pietroşiţa, Pucheni, Râu Alb, Runcu, Valea Lungă, Văleni Dâmboviţa, Vârfuri, Vişineşti, Oraş Pucioasa, Aninoasa, Brăneşti, Comişani, Doiceşti, Glodeni, Răzvad, Şotânga, Ulmi, Vulcana Băi, Vulcana Pandele, Cândeşti, Cobia, Crângurile, Dragomireşti, Gura Foii, Gura Şuţii, Hulubeşti, Lucieni, Ludeşti, Măneşti, Pierşinari, Raciu, Tătărani, Valea Mare, Voineşti, 
2 Municipiul Târgovişte, Municipiul Moreni, Băleni, Bucşani, Dărmăneşti, Gura Ocniţei, I.L. Caragiale, Ocniţa, Vlădeni
3 Oraş Răcari, Bilciureşti, Butimanu, Ciocăneşti, Cojasca, Cornăţelu, Corneşti, Conţeşti, Crevedia, Dobra, Finta, Niculeşti, Tărtăşeşti, Oraş Titu, Braniştea, Brezoaele, Costeştii din Vale, Lunguleţu, Nucet, Odobeşti, Poiana, Potlogi, Produleşti, Sălcioara, Slobozia Moară, Văcăreşti, Oraş Găeşti, Corbii Mari, Dragodana, Mătăsaru, Mogoşani, Morteni, Petreşti, Răscăieţi, Şelaru, Ulieşti, Vişina
Dolj 1 Municipiul Craiova – secţiile de votare 59 -87, 91 –  97, 99, 100 – 102, 104, 106 – 118, 121 – 123, 126 – 133, 136, 139,143, 157 – 163, 165 – 168, Breasta, Bulzeşti, Goieşti, Mischii, Murgaşi
2 Municipiul Craiova – secţiile de votare 1 – 58, 88 – 90, 98, 103, 105, 119, 120, 124, 125, 134, 135, 137, 138, 140 – 142, 144 – 156, 164
3 Oraş Filiaşi, Almăj, Argetoaia, Botoşeşti Paia, Brabova, Brădeşti, Braloştiţa, Carpen, Cernăteşti, Coţofenii din Dos, Coţofenii din Faţă, Fărcaş, Gogoşu, Greceşti, Işalniţa, Melineşti, Pleşoi, Predeşti, Scăeşti, Seaca de Pădure, Secu, Şimnicu de Sus, Sopot, Tălpaş, Bucovăţ, Caraula, Cetate, Maglavit, Moţăţei, Orodel, Pleniţa, Sălcuţa, Terpeziţa, Unirea, Vârtop, Vârvoru de Jos, Vela, Verbiţa, 
4 Municipiul Calafat, Ciupercenii Noi, Desa, Piscu Vechi, Poiana Mare, Seaca de Câmp, Municipiul Băileşti, Afumaţi, Bârca, Cerăt, Cioroiaşi, Drănic, Galicea Mare, Galiciuica, Gângiova, Giubega, Giurgiţa, Goicea, Întorsura, Izvoare, Lipovu, Măceşu de Sus, Perişor, Radovan, Siliştea Crucii
5 Oraş Bechet, Oraş Segarcea, Bistreţ, Bratovoieşti, Calopăr, Catane, Călăraşi, Cârna, Dobreşti, Ghidici, Gighera, Măceşu de Jos, Negoi, Ostroveni, Podari, Rast, Rojişte, Sadova, Teasc, Ţuglui, Urzicuţa, Valea Stanciului, Oraş Dăbuleni, Amărăştii de Jos, Amărăştii de Sus, Apele Vii, Cârcea, Castranova, Celaru, Coşoveni, Daneţi, Dioşti, Dobroteşti, Drăgoteşti , Gherceşti, Ghindeni, Leu, Malu Mare, Mârşani, Pieleşti, Robăneşti, Teslui
Galaţi 1 Brăhăşeşti, Buciumeni, Cerţeşti, Corod, Drăguşeni, Ghidigeni, Gohor, Munteni, Negrileşti, Nicoreşti, Poiana, Priponeşti, Ţepu, Municipiul Tecuci, Cosmeşti, Cudalbi, Matca, Movileni, Barcea, Costache Negri, Drăgăneşti, Fundeni, Griviţa, Iveşti, Lieşti, Pechea, Umbrăreşti
2 Braniştea, Cuza Vodă, Independenţa, Nămoloasa, Piscu, Schela, Şendreni, Slobozia Conachi, Smârdan, Tudor Vladimirescu, Tuluceşti, Vânători, Oraş Bereşti, Oraş Târgu Bujor, Bălăbăneşti, Bălăşeşti, Băleni, Băneasa, Bereşti Meria, Cavadineşti, Corni, Cuca, Fârţăneşti, Folteşti, Frumuşiţa, Jorăşti, Măstăcani, Oancea, Rădeşti, Rediu, Scânteieşti, Smulţi, Suceveni, Valea Mărului, Vârlezi, Vlădeşti
3 Municipiul Galaţi – secţiile de votare 1 – 53, 136 – 164
4 Municipiul Galaţi – secţiile de votare 54 – 135
Giurgiu 1 Municipiul Giurgiu, Băneasa, Colibaşi, comana, Daia, Frăteşti, Găujani, Gostinari, Gostinu, Greaca, Herăşti, Hotarele, Isvoarele, Malu, Mihai Bravu, Oinacu, Prundu, Slobozia, Stăneşti, Valea Dragului, Vărăşti, Vedea
2 Oraş Bolintin Vale, Oraş Mihăileşti, Adunaţii Copăceni, Bolintin Deal, Buturugeni, Călugăreni, Cosoba, Stoeneşti, Grădinari, Iepureşti, Joiţa, Săbăreni, Singureni, Ogrezeni, Ulmi, Bucşani, Bulbucata, Clejani, Crevedia Mare, Floreşti Stoeneşti, Găiseni, Ghimpaţi, Gogoşari, Izvoarele, Letca Nouă, Mărşa, Putineiu, Răsuceni, Roata de Jos, Schitu, Toporu, Vânătorii Mici
Gorj 1 Oraş Bumbeşti Jiu, Oraş Tismana, Arcani, Bălăneşti, Cătune, Câlnic, Ciuperceni, Glogova, Godineşti, Leleşti, Muşeteşti, Padeş, Peştişani, Runcu, Schela, Stăneşti, Teleşti, Turcineşti, Municipiul Motru, Oraş Turceni, Bolboşi, Borăscu, Dragoteşti, Ioneşti, Mătăsari, Negomir, Samarineşti, Slivileşti, Văgiuleşti, Municipiul Târgu Jiu – secţiile de votare restul 
2 Oraş Novaci, Oraş Târgu Cărbuneşti, Albeni, Alimpeşti, Baia de Fier, Bengeşti Ciocadia, Berleşti, Bumbeşti Piţic, Bustuchin, Crasna, Licurici, Logreşti, Polovragi, Prigoria, Roşia de Amaradia, Săcelu, Scoarţa, Aninoasa, Bărbăteni, Bâlteni, Brăneşti, Căpreni, Cruseţ, Dănciuleşti, Fărcăşeşti, Hurezani, Jupâneşti, Plopşoru, Săuleşti, Stejari, Stoina, Ţânţăreni, Turburea, Urdari, Vladimir, Municipiul Târgu Jiu – secţiile de votare 5, 7 – 9, 18, 19, 22 – 25, 30, 31, 32, 47 – 49, 53, 54, Oraş Rovinari, Oraş Ţicleni, Băleşti, Dăneşti, Drăguţeşti 
Harghita 1 Municipiul Miecurea Ciuc, Oraş Băile Tuşnad, Oraş Vlăhiţa, Ciucsângeorgiu, Cozmeni, Leliceni, Lueta, Păuleni-Ciuc, Plăieşii de Jos, Sâncrăieni, Sânmartin, Sânsimion, Sântimbru, Tuşnad, Oraş Bălan, Cârţa, Ciceu, Ciumani, Dăneşti, Frumoasa, Lunca de Jos, Lunca de Sus, Mădăraş, Mihăileni, Racu, Sândominic, Siculeni, Suseni, Tomeşti, Voslăbeni
2 Municipiul Odorheiu Secuiesc, Brădeşti, Căpâlniţa, Dârjiu, Dealu, Felicieni, Mărtiniş, Mereşti, Mugeni, Ocland, Satu Mare, Ulieş, Vărşag, Zetea, Municipiul Ghorgheni, Oraş Cristuru Secuiesc, Atid, Avrămeşti, Corund, Joseni, Lăzarea, Lupeni, Porumbeni, Praid, Remetea, Săcel, Secuieni, Şimoneşti, Municipiul Topliţa, Oraş Borsec, Bilbor, Corbu, Ditrău, Gălăuţaş, Sărmaş, Subcetate, Tulgheş 
Hunedoara 1 Municipiul Lupeni, Municipiul Vulcan, Oraş Uricani, Municipiul Petroşani, Oraş Aninoasa, Oraş Petrila
2 Municipiul Brad, Baia de Criş, Băiţa, Bătrâna, Blăjeni, Brănişca, Buceş, Bucureşci, Bulzeştii de Sus, Burjuc, Crişcior, Dobra, Gurasada, Ilia, Lăpugiu de Jos, Luncoiu de Jos, Ribiţa, Şoimuş, Tomeşti, Vaţa de Jos, Vălişoara, Veţel, Vorţa, Zam, Municipiul Orăştie, Oraş Geoagiu, Oraş Simeria, Balşa, Băcia, Beriu, Certeju de Sus, Hărău, Orăştioara de Sus, Rapoltu Mare, Romos, Turdaş, Mărtineşti
3 Oraş Călan, Oraş Haţeg, Baru, Băniţa, Boşorod, Bretea Română, Bunila, Cerbăl, Densuş, General Berthelot, Ghelari, Lelese, Lunca Cernii, Peştişu Mic, Pui, Răchitova, Râu de Mori, Sarimizegetusa, Sălaşu de Sus, Sântamaria Orlea, Teliucu Inferior, Topliţa, Toteşti, Municipiul Deva, Cârjiţi, Municipiul Hunedoara
Ialomiţa 1 Municipiul Feteşti, Oraş Ţăndărei, Borduşani, Făcăeni, Giurgeni, Gura Ialomiţei, Mihail Kogălniceanu, Movila, Platoneşti, Stelnica, Vlădeni, Municipiul Slobozia, Bucu, Cosâmbeşti, Gheorghe Lazăr, Mărculeşti, Ograda, Săveni, Scânteia, Sudiţi, Valea Ciorii
2 Oraş Amara, Oraş Căzăneşti, Albeşti, Alexeni, Andrăşeşti, Balaciu, Bueşti, Ciochina, Ciulniţa, Cocora, Colelia, Gârbovi, Gheorghe Doja, Grindu, Griviţa, Ion Roată, Miloşeşti, Munteni Buzău, Perieţi, Reviga, Sălcioara, Sărăţeni, Sfântu Gheorghe, Traian, Valea Măcrişului, Municipiul Urziceni, Oraş Fierbinţi – Târg, Adâncata, Armăşeşti, Axintele, Bărbuleşti, Bărcăneşti, Borăneşti, Brazii, Ciocârlia, Coşereni, Drăgoeşti, Dridu, Jilavele, Maia, Manasia, Moldoveni, Moviliţa, Roşiori, Sineşti
Iaşi 1 Aroneanu,  Bârnova. Ciorteşti, Ciurea, Comarna, Costuleni, Cozmeşti, Dagâţa, Dobrovăţ, Dolheşti, Draguşeni, Golaieşti, Gorban, Grajduri, Grozeşti, Holboca, Horleşti, Ipatele, Leţcani, Mironeasa, Miroslava, Mogoşeşti, Moşna, Movileni, Popricani, Prisacani, Probota, Raducaneni, Rediu, Româneşti, Scânteia, Şcheia, Schitu Duca, Tansa, Ţibana, Ţibaneşti, Ţiganaşi, Tomeşti, Ţuţora, Ungheni, Victoria, Voineşti
2 Oraş Târgu Frumos, Oraş Podu Iloaiei, Alexandru I. Cuza, Balş, Bălţaţi, Belceşti, Brăeşti, Butea, Cepleniţa, Costeşti, Cotnari, Cucuteni, Dumeşti, Erbiceni, Focuri, Gropniţa, Halauceşti, Harmaneşti, Heleşteni, Ion Neculce, Lungani, Madârjac, Mirceşti, Mogoşeşti-Siret, Oţeleni, Popeşti, Rachiţeni, Ruginoasa, Sineşti, Stolniceni-Prajescu, Strunga
3 Municipiul Paşcani, Oraş Hârlau, Andrieşeni, Bivolari, Ciohorani, Coarnele Caprei, Cristeşti, Deleni, Fântânele, Lespezi, Mirosloveşti, Moţca, Plugari, Roşcani, Scobinţi, Şipote, Sireţel, Tataruşi, Todireşti, Trifeşti, Valea Seaca, Vânatori, Vladeni
4 Municipiu Iaşi - Centru - Copou - Dacia - Alexandru
5 Municipiu Iaşi - Tătăraşi - CUG – Nicolina
Ilfov 1 Oraş Voluntari, Afumaţi, Dascălu, Dobroeşti, Găneasa, Grădiştea, Petrăchioaia, Nuci, Ştefăneştii de Jos, Tunari, Oraş Pantelimon, Oraş Popeşti Leordeni, 39783, Berceni, Brăneşti, Cernica, Copăceni, Dărăşti Ilfov, Glina, Vidra
2 Oraş Bragadiru, Oraş Chitila, Oraş Măgurele, Chiajna, Ciorogârla, Clinceni, Cornetu, Domneşti, Dragomireşti Vale, Jilava, Oraş Buftea, Oraş Otopeni, Baloteşti, Ciolpani, Corbeanca, Gruiu, Moara Vlăsiei, Mogoşoaia, Periş, Snagov
Maramureş 1 Municipiul Baia Mare Oraş Şomcuta Mare, Cerneşti, Coaş, Copalnic Mănăştur, Dumbrăviţa, Groşi, Remetea Chioarului, Săcălăşeni
2 Oraş Seini, Oraş Tăuţi Măgherăuş, Oraş Ulmeni, Ardusat, Ariniş, Asuaju de Sus, Băiţa de sub Codru, Băseşti, Bicaz, Boiu Mare, Cicârlău, Coltău, Fărcaşa, Gârdan, Mireşu Mare, Oarţa de Jos, Recea, Satulung, Sălsig, Valea Chioarului, Oraş Baia Sprie, Oraş Cavnic, Oraş Dragomireşti, Oraş Târgu Lăpuş, Oraş Săliştea de Sus, Băiuţ, Coroieni, Cupşeni, Groşii Ţibleşului, Lăpuş, Moisei, Săcel, Suciu de Sus, Şişeşti, Vima Mică
3 Oraş Borşa, Oraş Vişeu de Sus, Bogdan Vodă, Botiza, Ieud, Poienile Izei, Vişeu de Jos, Municipiul Sighetu Marmaţiei, Bârsana, Câmpulung la Tisa, Giuleşti, Onceşti, Remeţ, Sarăsău, Săpânţa, Vadu Izei, Bistra, Bocicoiu Mare, Budeşti, Călineşti, Deseşti, Leordina, Ocna Şugatag, Petrova, Poienile de sub Munte, Repedea, Rona de Jos, Rona de Sus, Rozavlea, Ruscaova, Strâmtura, Şieu
Mehedinţi 1 Municipiul Drobeta Turnu Severin, Municipiul Orşova, Bâlvăneşti, Brezniţa Ocol, Cireşu, Dubova, Eşelniţa, Godeanu, Ilovăţ, Iloviţa, Izvoru Bârzii, Malovăţ, Podeni, Şişeşti, Şviniţa
2 Oraş Baia de Aramă, Oraş Strehaia, Bala, Balta, Bâcleş, Brezniţa Motru, Broşteni, Butoieşti, Căzăneşti, Corcova, Dumbrava, Floreşti, Greci, Grozeşti, Hânova, Husnicioara, Isverna, Obârşia Cloşani, Ponoarele, Stângăceaua, Şimian, Şovarna, Tâmna, Voloiac, Oraş Vânju Mare, Bălăciţa, Braniştea, Burila Mare, Corlăţel, Cujmir, Devesel, Dârvari, Gârla Mare, Gogoşu, Gruia, Jiana, Livezile, Obârşia de Câmp, Oprişor, Pădina, Pătulele, Poroina Mare, Pristol, Prunişor, Punghina, Rogova, Salcia, Vânători, Vânjuleţ, Vlădaia, Vrata
Mureş 1 Municipiul Târgu Mureş
2 Oraş Ungheni, Acăţari, Ceauşu de Câmpie, Crăciuneşti, Cristeşti, Gheorghe Doja, Glodeni, Gorneşti, Mădăraş, Pănet, Păsăreni, Sâncraiu de Mureş, Sânpaul, Sântana de Mureş, Şincai, Voivodeni, Oraş Miercurea Nirajului, Oraş Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sovata, Bereni, Chibed, Corunca, Eremitu, Ernei, Fântânele, Găleşti, Ghindari, Hodoşa, Livezeni, Măgherani, Neaua, Sângeorgiu de Mureş, sărăţeni, Vărgata, Veţca
3 Municipiul Târnăveni, Oraş Iernut, Oraş Luduş, Adămuş, Aţintiş, Bichiş, Bogata, Cheţani, Cucerdea, Cuci, Găneşti, Ogra, Tăureni, Municipiul Sighişoara, Albeşti, Apold, Bahnea, Băgaciu, Bălăuşeri, Coroisânmartin, Daneş, Mica, Nadeş, Saschiz, Suplac, Vânători, Viişoara, Zagăr
4 Oraş Sărmaşu, Aluniş, Band, Batoş, Băla, Brâncoveneşti, Cozma, Crăieşti, Deda, Fărăgău, Grăbenişu de Câmpie, Iclănzel, Lunca, Lunca Bradului, Miheşu de Câmpie, Papiu Ilarian, Pogăceaua, Râciu, Răstoliţa, Ruşii Munţi, Sânger, Sânpetru de Câmpie, Stânceni, Suseni, Şăulia, Valea Largă, Vătava, Zău de Câmpie, Municipiul Reghin, Beica de Jos, Breaza, Chiheru de Jos, Gurghiu, Hodac, Ibăneşti, Ideciu de Jos, Petelea, Solovăstru
Neamţ 1 Municipiul Piatra Neamţ, Alexandru cel Bun, Dobreni, Gârcina,Dumbrava Roşie, Săvineşti, Oraş Roznov, Bahna, Borleşti, Cândeşti, Costişa, Dochia, Mărgineni, Piatra Şoimului, Podoleni, Rediu, Români, Moldoveni, Tazlău, Zăneşti 
2 Municipiul Roman, Ion Creangă, Bâra, Boghicea, Bozieni, Cordun, Doljeşti, Gâdinţi, Gherăeşti, Icuşeşti, Oniceni, Pânceşti, Poienari, Sagna, Săbăoani, Stăniţa, Tămăşeni, Valea Ursului, Bârgăuani, Bodeşti, Boteşti, Dragomireşti, Dulceşti, Făurei, Girov, Grumăzeşti, Horia, Negreşti, Petricani, Războieni, Ruginoasa, Secuieni, Ştefan cel Mare, Trifeşti, Tupilaţi, Ţibucani, Văleni 
3 Oraş Târgu Neamţ, Agapia, Bălţăteşti, Brusturi, Crăcăoani, Drăgăneşti, Ghindăoani, Păstrăveni, Răuceşti, Timişeşti, Urecheni, Oraş Bicaz, Bicaz Chei, Bicazu Ardelean, Borca, Ceahlău, Dămuc, Fărcaşa, Grinţieş, Hangu, Pipirig, Pângăraţi, Poiana Teiului, Tarcău, Taşca, Vânători Neamţ
Olt 1 Municipiul Slatina, Oraş Potcoava, Oraş Scorniceşti, Bărăşti, Coloneşti, Cungrea, Dobroteasa, Făgeţelu, Grădinari, Leleasca, Movileni, Oporelu, Optaşi Măgura, Poboru, Priseaca, Sâmbureşti, Sârbii Măgura, Spineni, Tatuleşti, Teslui, Topana, Verguleasa, Vitomireşti, Vultureşti
2 Oraş Piatra Olt, Bălteni, Bobiceşti, Brebeni, Corbu, Crâmpoia, Curtişoara, Găneasa, Ghimpeţeni, Icoana, Milcov, Nicolae Titulescu, Perieţi, Pleşoiu, Schitu, Slătioara, Strejeşti, Şerbăneşti, Tufeni, Valea Mare, Văleni, Vâlcele, Oraş Balş, Baldovineşti, Bârza, Brâncoveni, Călui, Cârlogani, Cezieni, Dobreţu, Dobrosloveni, Dobrun, Drăghiceni, Găvăneşti, Iancu Jianu, Ipoteşti, Morunglav, Oboga, Osica de Jos, Pârşcoveni, Şopârliţa, Voineasa, Vulpeni, Municipiul Caracal, Bucinişu, Deveselu, Fălcoiu, Fărcaşele, Grădinile, Obârşia, Redea, Rotunda, Stoeneşti, Studina, Vlădila
3 Oraş Drăgăneşti Olt, Babiciu, Cilieni, Coteana, Dăneasa, Gostavăţu, Izvoarele, Mărunţei, Mihăeşti, Osica de Sus, Radomireşti, Rusăneşti, Seaca, Scărişoara, Sprâncenata, Stoicăneşti, Traian, Oraş Corabia, Brastavăţu, Gircov, Giuvărăşti, Grojdibodu, Gura Padinii, Ianca, Izbiceni, Orlea, Ştefan cel Mare, Tia Mare, Urzica, Vădastra, Vădăstriţa, Vişina, Vişina Nouă
Prahova 1 Oraş Azuga, Oraş Breaza, Oraş Buşteni, Oraş Comarnic, Oraş Sinaia, Adunaţi, Cornu, Talea, Municipiul Câmpina, Băneşti, Brebu, Poiana Câmpina, Proviţa de Jos, Proviţa de Sus, Secăria, Şotrile, Valea Doftanei, Oraş Băicoi, Cocorăştii Mislii, Floreşti, Filipeştii de Pădure, Măgureni, Scorţeni, Telega
2 Oraş Plopeni, Oraş Slănic, Aluniş, Ariceştii Rahtivani, Bertea, Blejoi, Cosminele, Dumbrăveşti, Păuleşti, Ştefeşti, Vălcăneşti, Vărbilău, Municipiul Ploieşti – secţiile de votare nr. 1 – 10, 15 – 17, 21 – 33, 130 – 153
3 Oraş Vălenii de Munte, Bătrâni, Ceraşu, Drajna, Gura Vitioarei, Izvoarele, Măneciu, Poseşti, Starchiojd, Teişani, Oraş Boldeşti Scăeni, Apostolache, Ariceştii Zeletin, Bălteşti, Cărbuneşti, Chiojdeanca, Gornet, Lapoş, Lipăneşti, Măgurele, Păcureţi, Podenii Noi, Predeal Sărari, Salcia, Sângeru, Surani, Şoimari, Oraş Urlaţi, Albeşti Paleologu, Berceni, Bucov, Dumbrava, Gornet Cricov, Iordăcheanu, Plopu, Tătaru, Tomşani, Valea Călugăreasca
4 Oraş Mizil, Baba Ana, Balta Doamnei, Boldeşti Grădiştea, Drăgăneşti, Călugăreni, Ceptura, Ciorani, Colceag, Fântânele, Fulga, Gherghiţa, Gura Vadului, Jugureni, Olari, Râfov, Sălciile, Vadu Săpat, Bărcăneşti, Brazi, Cocorăştii Colt, Filipeştii de Târg, Gorgota, Măneşti, Poienarii Burchii, Puchenii Mari, Sirna, Târgşoru Vechi, Tinosu
5 Municipiul Ploieşti – secţiile de votare nr. 11 – 14, 18 – 20, 34 – 129, 154, 155
Satu Mare 1 Oraş Negreşti Oaş, Batarci, Bixad, Călineşti Oaş, Cămărzana, Certeze, Gherţa Mică, Oraşu Nou, Tarna Mare, Târşolţ, Turţ, Vama, Municipiul Satu Mare – secţiile de votare nr. 26 – 61,  Apa, Culciu, Medieşu Aurit, Odoreu, Păuleşti, Valea Vinului, Viile Satu Mare, Oraş Ardud, Acâş, Bârsău, Beltiug, Bogdand, Crucişor, Hodod, Homoroade, Moftin, Pomi, Socond, Terebeşti
2 Municipiul Carei, Oraş Tăşnad, Andrid, Berveni, Cămin, Căpleni, Căuaş, Cehal, Ciumeşti, Craidorolţ, Doba, Foieni, Petreşti, Pir, Pişcolt, Sanislău, Santău, Săcăşeni, Săuca, Supur, Tiream, Urziceni, Municipiul Satu Mare – secţiile de votare nr. 1 – 25, Oraş Livada, Agriş, Botiz, Dorolţ, Halmeu, Lazuri, Micula, Porumbeşti, Turulung, Vetiş
Sălaj 1 Oraş Şimleu Silvaniei, Agrij, Almaşu, Bănişor, Bobota, Buciumi, Camăr, Chieşd, Cizer, Cuzăplac, Fildu de Jos, Halmăşd, Horoatu Crasnei, Ip, Marca, Meseşenii de Jos, Plopis, Sâg, Treznea, Valcău de Jos, Oraş Cehu Silvaniei, Benesat, Bocşa, Boghiş, Carastelec, Coşeiu, Crasna, Crişeni, Dobrin, Hereclean, Măerişte, Nusfalau, Pericei, Sălătig, Şamşud, Şărmăşag, Vârşolţ
2 Municipiul Zalău, Oraş Jibou, Băbeni, Bălan, Creaca, Cristolt, Dragu, Gâlgău, Gârbou, Hida, Ileanda , Letca, Lozna, Mârşid, Năpradea, Poiana Blenchi, Românaşi, Rus, Sânmihaiu Almaşului, Someş Odorhei, Surduc, Şimişna, Zalha, Zimbor
Sibiu 1 Municipiul Sibiu
2 Municipiul Mediaş, Alma, Aţel, Bazna, Blăjel, Brateiu, Dârlos, Oraş Agnita, Oraş Copşa Mică, Oraş Dumbrăveni, Alţâna, Axente Sever, Bârghiş, Brădeni, Biertan, Bruiu, Chirpăr, Hoghilag, Iacobeni, Laslea, Marpod, Merghindeal, Micăsasa, Mihăileni, Moşna, Nochrich, Şeica Mare, Şeica Mică, Târnava, Valea Viilor
3 Oraş Avrig, Oraş Cisnădie, Oraş Tălmaciu, Arpaşu de Jos, Boiţa, Cârţa , Cârţişoara, Porumbacu de Jos, Racoviţa, Sadu, Şelimbăr, Roşia, Turnu Roşu, Vurpăr, Oraş Miercurea Sibiului, Oraş Ocna Sibiului, Oraş Sălişte, Apoldu de Jos, Cristian, Gura Râului, Jina, Loamneş, Ludoş, Orlat, Păuca, Poiana Sibiului, Poplaca, Răşinari, Râu Sadului, Slimnic
Suceava 1 Oraş Broşteni, Municipiul Vatra Dornei, Breaza, Ciocăneşti, Cârlibaba, Coşna, Crucea, Dorna Arini, Dorna Cândreni, Iacobeni, Izvoarele Sucevei, Moldova Suliţa, Moldoviţa, Ostra, Panaci, Poiana Stampei, Pojorâta, Şaru Dornei, Stulpicani, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Oraş Frasin, Oraş Gura Humorului, Capu Câmpului, Frumosu, Fundu Moldovei, Mănăstirea Humorului, Păltinoasa, Sadova, Vama, Vatra Moldoviţei
2 Municipiul Suceava, Oraş Salcea, Adâncata, Ipoteşti, Mitocu Dragomirnei, Pătrăuţi, Oraş Cajvana, Bălăceana, Bosanci, Botoşana, Cacica, Ciprian Porumbescu, Comăneşti, Dărmăneşti, Drăgoieşti, Horodniceni, Ilişeşti, Moara, Pârteştii de Jos, Stroieşti, Şcheia, Todireşti
3 Municipiul Fălticeni, Oraş Liteni, Baia, Buneşti, Fântânele, Hârtop, Preuteşti, Udeşti, Vereşti, Vultureşti, Oraş Dolhasca, Berchişeşti, Bogdăneşti, Boroaia, Cornul Luncii, Dolheşti, Drăguşeni, Fântâna Mare, Forăşti, Mălini, Rădăşeni, Râşca, Slatina, Vadu Moldovei, Valea Moldovei
4 Municipiul Rădăuţi, Oraş Milişăuţi, Arbore, Burla, Frătăuţii Vechi, Horodnic de Jos, Iaslovăţ, Satu Mare, Volovăţ, Oraş Solca, Oraş Vicovu de Sus, Bilca, Brodina, Gălăneşti, Horodnic de Sus, Marginea, Poieni Solca, Putna, Straja, Suceviţa, Ulma, Vicovu de Jos, Voitinel, Oraş Siret, Bălcăuţi, Calafindeşti, Dorneşti, Dumbrăveni, Frătăuţii Noi, Grămeşti, Grăniceşti, Hânţeşti, Muşeniţa, Şerbăuţi, Siminicea, Zamostea, Zvorâştea 
Teleorman 1 Municipiul Turnu Măgurele, Beciu, Călmăţuiu,Crângeni, Islaz, Liţa, Lunca, Plopii Slăveşti, Săelele, Salcia, Segarcea Vale, Slobozia Mândră, Uda Clociocov, Oraş Zimnicea, Bogdana,Brânceni,Ciuperceni,Crângu,Dracea,Fântânele,Frumoasa,Furculeşti,Izvoarele,Lisa,Piatra,Putineiu,Seaca,Suhaia,Traian,Troianu,Ţigăneşti,Viişoara
2 Municipiul Alexandria, Bragadiru, Bujoru, Cervenia, Conţeşti, Năsturelu, Nanov, Pietroşani, Poroschia, Smârdioasa, Ştorobăneasa, Băbăiţa, Botoroaga, Buzescu, Cosmeşti, Frăsinet, Gălăteni, Moşteni, Necşeşti, Peretu, Plosca, Rădoieşti, Sfinţeşti, Trivalea Moşteni, Vârtoape, Vedea
3 Oraş Videle, Blejeşti, Bujoreni, Călineşti, Crevenicu, Drăgăneşti Vlaşca, Gratia, Mârzăneşti, Mavrodin, Măgura, Mereni, Nenciuleşti, Olteni, Orbeasca, Poeni, Purani, Răzmireşti, Sârbeni, Scurtu Mare, Siliştea, Talpa, Tătărăştii de Jos, Vităneşti, Municipiul Roşiorii de Vede, Balaci, Beuca, Călmăţuiu de Sus, Ciolăneşti, Dideşti, Dobroteşti, Drăcşenei, Drăgăneşti de Vede, Măldăeni, Săceni, Scrioaştea, Siliştea Gumeşti, Stejaru, Tătărăştii de Sus, Zâmbreasca
Timiş 1 Municipiul Timişoara – secţiile de votare 1 – 11, 33 – 36, 39 – 76, 82 – 105, 149 – 158, 165 – 175, 185 -191
2 Municipiul Timişoara – secţiile de votare 12 – 32, 37, 38, 77 – 81, 106 – 148, 159 – 164, 176 – 184, 192 – 207
3 Oraş Sânicolau Mare, Beba Veche, Cenad, Dudeştii Vechi, Gottlob, Lovrin, Pesac, Periam, Saravale, Sânpetru Mare, Şandra, Teremia Mare, Tomnatic, Variaş, Vălcani, Oraş Recaş, Becicherecu Mic, Bogda, Bucovat, Fibiş, Ghiroda, Giroc, Liebling, Maşloc, Moşniţa Nouă, Pişchia, Brestovăţ, Parta, Pădureni, Remetea Mare, Sacoşu Turcesc, Săcălâz, Sag, Sânmihaiu Român, Secaş, Municipiul Lugoj, Bârna, Costeiu, Criciova, Fardea, Gavojdia, Nădrag
4 Oraş Jimbolia, Biled, Cărpiniş, Comloşu Mare, Dudeştii Noi, Dumbrăviţa, Giarmata, Iecea Mare, Lenauheim, Orţişoara, Satchinez, Sânandrei, Oraş Buziaş, Oraş Făget, Balinţ, Belinţ, Bara, Bethausen, Boldur, Chevereşu Mare, Curtea, Darova, Dumbrava, Ghizela, Margina, Mănăştiur, Nitchidorf, Ohaba Lungă, Pietroasa, Racoviţa, Ştiuca, Tomeşti, Topolovăţu Mare, Tormac, Traian Vuia, Victor Vlad Delamarina, Oraş Ciacova, Oraş Deta, Oraş Gătaia, Banloc, Birda, Cenei, Checea, Denta, Foeni, Ghilad, Giera, Giulvăz, Jamu Mare, Jebel, Livezile, Moraviţa, Peciu Nou, Uivar, Voiteg
Tulcea 1 Municipiul Tulcea, Oraş Sulina, Beştepe, CA Rosetti, Ceatalchioi, Chilia Veche, Crişan, Jurilovca, Mahmudia, Maliuc, Murighiol, Nufăru, Pardina, Sarichioi, Sfântu Gheorghe, Valea Nucarilor
2 Oraş Isaccea, Oraş Măcin, Carcaliu, Cerna, Greci, Grindu, Hamcearca, Horia, Izvoarele, IC Brătianu, Jijila, Luncaviţa, Niculiţel, Nalbant, Peceneaga, Smârdan, Turcoaia, Valea Teilor, Văcăreni, Oraş Babadag, Baia, Beidaud, Casimcea, Ceamurlia de Jos, Ciucurova, Dăeni, Dorobanţu, Frecăţei, Mihai Bravu, Mihail Kogălniceanu, Ostrov, Somova, Slava Cercheză, Stejaru, Topolog
Vaslui 1 Municipiul Vaslui, Bogdana, Deleşti, Deleni, Fereşti, Gârceni, Ivăneşti, Laza, Lipovăţ, Micleşti, Muntenii de Jos, Muntenii de Sus, Poieneşti, Pungesti, Puşcaşi, Soleşti, Tanacu, Văleni, Oraş Negreşti, Băceşti, Bălteni, Codăeşti, Cozmeşti, Dăneşti, Dumeşti, Oşeşti, Rafaila, Rebricea, Ştefan cel Mare, Tăcuta, Todireşti, Vultureşti, Zăpodeni
2 Municipiul Bârlad, Alexandru Vlahuţă, Băcani, Ciocani, Coroeşti, Dragomireşti, Fruntişeni, Ghergheşti, Griviţa, Iana, Ibăneşti, Iveşti, Perieni, Pochidia, Pogana, Pogoneşti, Puieşti, Tutova, Vinderei, Voineşti, Zorleni
3 Municipiul Huşi, Arsura, Berezeni, Buneşti Avereşti, Drânceni, Duda Epureni, Fălciu, Lunca Banului, Stănileşti, Vetrişoara, Oraş Murgeni, Albeşti, Banca, Blăgeşti, Bogdăneşti, Bogdăniţa, Boţeşti, Costeşti, Creţeşti, Dimitrie Cantemir, Dodeşti, Epureni, Găgeşti, Hoceni, Măluşteni, Olteneşti, Pădureni, Roşieşti, Şuletea, Tătărani, Viişoara, Vutcani
Vâlcea 1 Oraş Bălceşti, Oraş Berbeşti, Alunu, Copăceni, Diculeşti, Făureşti, Fârtăţeşti, Lădeşti, Lăpuşata, Măciuca, Ghioroiu, Grădiştea, Laloşu, Lăcusteni, Livezi, Popeşti, Roeşti, Roşiile, Sineşti, Stăneşti, Tetoiu, Valea Mare, Zătreni, Municipiul Drăgăşani, Amărăşti, Creţeni, Drăgoeşti, Glăvile, Guşoeni, Ioneşti, Lungeşti, Mădulari, Mitrofani, Olanu, Orleşti, Pesceana, Prundeni, Prundu, Suteşti, Ştefăneşti, Şuşani, Voiceşti
2 Oraş Brezoi, Oraş Călimăneşti, Berislăveşti, Boişoara, Budeşti, Bujoreni, Câineni, Dăeşti, Dănicei, Galicea, Goleşti, Malaia, Milcoiu, Muereasca, Nicolae Bălcescu, Perişani, Racoviţa, Runcu, Sălătrucel, Stoileşti, Sirineasa, Titeşti, Voineasa, Oraş Băbeni, Oraş Horezu, Bărbăteşti, Buneşti, Cernişoara, Costeşti, Frânceşti, Mateeşti, Măldăreşti, Oteşani, Păuşeşti Otăsău, Pietrari, Slătioara, Stoeneşti, Stroeşti, Tomşani, Vaideeni
3 Municipiul Râmnicu Vâlcea, Oraş Băile Olăneşti, Păuşeşti Măglaşi, Vladesti, Oraş Băile Govora, Oraş Ocnele Mari, Mihăeşti
Vrancea 1 Municipiul Focşani – secţiile de votare nr. 1 – 14, 18 – 49, 51 – 57, Ciorăşti, Gologanu, Gugeşti, Măicăneşti, Milcovul, Năneşti, Popeşti, Slobozia Ciorăşti, Tătăranu, Andreiaşu de Jos, Băleşti, Bordeşti, Broşteni, Chiojdeni, Dumbrăveni, Dumitreşti, Gura Caliţei, Jariştea, Jitia , Mera, Obrejiţa, Poiana Cristei, Reghiu, Sihlea, Slobozia Bradului, Tâmboieşti, Urecheşti, Vintileasca
2 Oraş Odobeşti, Bârseşti, Boloteşti, Câmpineanca, Cârligele, Coteşti, Goleşti, Năruja, Negrileşti, Nereju, Nistoreşti, Paltin, Păuleşti, Spulber, Tulnici, Valea Sării, Vidra, Vizantea Livezi, Vârteşcoiu, Vrâncioaia, Municipiul Focşani – secţiile 15 – 17, 50, Oraş Mărăşeşti, Bilieşti, Garoafa, Moviliţa, Pufeşti, Răstoaca, Suraia, Ţifeşti, Vânători, Vulturu, Municipiul Adjud, Oraş Panciu, Bogheşti, Câmpuri, Corbiţa, Fitioneşti, Homocea, Păuneşti, Ploscuţeni, Răcoasa, Rugineşti, Soveja, Străoane, Tănăsoaia
   
   
   
   
Bucureşti 1  Bucureştii Noi, Pajura, Domenii, Chitila, Calea Griviţei (1)
2 Iancu de Hunedoara, Universitate, Titulescu, Gara de Nord, Aviaţiei, Băneasa, Aviatorilor (1)
3 Ştefan cel Mare, Floreasca, Tei, Pipera, Colentina, Doamna Ghica, Andronache, Fundeni (2)
4 Iancului, Vatra Luminoasă, Delfinului, Bd. Basarabia, Socului, Arealul Pantelimon-Dobreşti-Fundeni, Vergului, Colentina, Gara Obor, Pantelimon, Bucur Obor, Iancului, Ferdinand, Vatra Luminoasă, Pache Protopopescu, Mihai Bravu, Calea Călăraşilor, Popa Nan, Bd.Carol I, Calea Moşilor, Maria Rosetti, Batiştei, Strada Polonă, Mihai Eminescu (2)
5 Unirii, Coposu, Mărăşeşti, Calea Vitan Est, Camil Ressu, Liviu Rebreanu, Vlaicu Vodă, Dudeşti, Baba Novac (3)
6 Calea Vitan Est, Camil Ressu, Liviu Rebreanu, 1 Decembrie Sud, Codrii Neamtului, Căţelu, Pallady, Energeticienilor (3)
7 Dimitrie Cantemir, Şerban Vodă, Mitropolie, Olteniţei Est (4)
8 Niţu Vasile, Alexandru Obregia, Olteniţei Centru, Berceni (4)
9 Viilor, Progresului, Ferentari (5)
10 13 Septembrie, Sebastian, Drumul Sării, Rahova, Antiaeriană (5)
11 Drumul Taberei (6)
12 Militari, Giuleşti (6)
Străinătate 1 Europa, Asia
2 America, Australia, Africa, Orientul Mijlociu
  
[ Înapoi la Anul electoral 2008 | Index secțiuni ]
Page created in 0.18961095809937 seconds.